Antyradio na Pol’and’Rock

Wywiady na żywo, relacje, transmisje koncertów, programy do późnych godzin nocnych oraz specjalna strefa M&G to tylko część aktywności przygotowanych przez Antyradio na tegoroczny Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą. Festiwal potrwa do 3 sierpnia br., a zacznie się od akcji „Skazani na busa”.

W środę, 31 lipca, z Katowic wyruszy autobus z laureatami konkursu Antyradia „Skazani na busa”. Towarzyszyć im będą Piotr „Makak” Szarłacki i Kuba „Kojot” Olszewski. Tego samego dnia o godz. 20.00 Jurek Owsiak zaprasza na specjalne festiwalowe wydanie programu „Zaraz będzie ciemno”. Na żywo, wprost z Kostrzyna nad Odrą. Środowej audycji będą mogli wysłuchać także uczestnicy Festiwalu, ponieważ popłynie ona w pole wprost z nagłośnienia Dużej Sceny Pol’and’Rock Festival. Ponadto, codzienny festiwalowy program na żywo z plenerowego studia Antyradia będzie nadawany od 31 lipca do 3 sierpnia, od godziny 17.00 do późnych godzin nocnych. Poprowadzą go tradycyjnie Tomasz Kasprzyk, Kuba „Kojot” Olszewski, Piotr „Makak” Szarłacki i Marcin Bąkiewicz.

Przez wszystkie dni trwania Pol’And’Rock Festival będzie można usłyszeć też specjalne relacje reporterów Antyradia i ogromną ilość muzyki artystów związanych z tym ogromnym wydarzeniem. Antena Antyradia, głównego rockowego partnera Pol’and’Rock Festival, da możliwość poczucia atmosfery Najpiękniejszego Festiwalu Świata. A atmosferę samego radia będzie można podejrzeć w specjalnie przygotowanym na Festiwal studiu panoramicznym. Będzie to dwupiętrowy kontener, z którego prezenterzy będą prowadzić audycję śledząc na bieżąco sytuację na i pod sceną. Każdy będzie mógł zobaczyć, co dzieje się w radio.

Będzie również, jak co roku, Strefa spotkań Antyradia, w której słuchacze, którzy wygrali zaproszenia na spotkania ze swoimi ulubionymi zespołami będą mogli zrobić sobie z nimi zdjęcie, podpisać płyty lub posłuchać rozmów prowadzonych przez prezenterów Antyradia, a także będą mogli sami zadać pytania. Na Festiwalu nie zabraknie również Antyradia w wersji internetowej. W serwisie antyradio.pl można już dziś znaleźć wszystkie najważniejsze festiwalowe niusy, sondy, praktyczne informacje, fotogalerie, a wkrótce pojawią się relacje wideo. To co dzieje się na Pol’And’Rock będzie można też śledzić na bieżąco na profilach Antyradia na portalach społecznościowych.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *