Sierpień 2019 w HBO GO

W sierpniu w serwisie HBO GO zadebiutują kolejne nowe filmy i seriale. Miesiąc rozpocznie się od serialowych premier, tj. Owieczki boże, czyli mrocznej opowieści o trzech mieszkających na odległej wyspie zakonnicach i niechcianym gościu, który wkracza w ich życie i zmienia je raz na zawsze. W jednej z głównych ról zobaczymy znaną z Opowieści podręcznej Ann Dowd. Kolejną nowością będzie serial produkcji HBO Latin America Pico da Neblina, który przeniesie widzów do Brazylii, do wyimaginowanej przyszłości, kiedy zalegalizowana zostaje marihuana. Będzie to historia młodego chłopaka, który postanawia porzucić dotychczasowe życie dilera i zająć się jej legalną sprzedażą.

Sprawdź ofertę kanału HBO w PROGRAMIE TV

W połowie miesiąca czeka nas premiera dwóch nowych produkcji HBO: serialu Nasi chłopcy – opartej na faktach, dziesięcioodcinkowej historii przedstawiającej wydarzenia, które doprowadziły do wybuchu kolejnego konfliktu w Strefie Gazy, oraz komediowego serialu Prawi Gemstonowie, opowiadającego historię światowej sławy rodziny teleewangelistów przekraczających wiele granic, a wszystko w imię wyższych wartości. W rolach głównych wystąpili Danny McBride, John Goodman, Edi Patterson i Adam Devine. Kolejną nową produkcją, która swoją premierę będzie miała w tym miesiącu jest także najnowsza i jednocześnie pierwsza norweska produkcja oryginalna HBO Europe Przybysze. Będzie to satyryczny serial science fiction, którego akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Nicolai Cleve Broch i Krista Kosonen wystąpią w rolach głównych.

Sierpień to także serialowe powroty. Do serwisu HBO GO z drugim sezonem wróci Sukcesja, czyli opowieść o władzy, polityce, pieniądzach i walce o wpływy. Produkcja przedstawia historię amerykańskiej rodziny kontrolującej Waystar Royco, jedną z największych korporacji mediowych na świecie. W produkcji ponownie występuje m.in. nominowany za swoją rolę w poprzednim sezonie do Złotego Globu Kieran Culkin. Zobaczymy kolejny, piąty sezon Graczy – nakręconego z rozmachem serialu HBO z Dwaynem Johnsonem, opowiadającego o ekscytującym życiu byłych i obecnych gwiazd futbolu amerykańskiego, finałowy sezon The Affair opowiadającego o konsekwencjach romansu żonatego pisarza z zamężną kelnerką, oraz drugi sezon historii o nastolatkach, które muszą zmierzyć się z nadprzyrodzonymi mocami Lekkie jak piórko.

W nadchodzącym miesiącu będzie także sporo nowości filmowych, a wśród nich, m.in. Will Ferrell oraz John C. Reilly w filmie Holmes i Watson jako tytułowi bohaterowie, którzy próbują rozwikłać kolejną skomplikowaną zagadkę, czy Emily Blunt jako legendarna niania, która powraca, kiedy w rodzinie Banksów znowu pojawiają się kłopoty – Mary Poppins powraca. Nie zabraknie także wysokobudżetowych produkcji związanych z grami komputerowymi, tj. wyreżyserowany przez Stevena Spielberga obraz o młodym chłopaku i jego przyjaciołach, którzy biorą udział w konkursie o wysoką stawkę – Player One oraz Tomb Raider, film z Alicią Vikander w roli Lary Croft, która stara się poradzić sobie ze swoimi demonami i odnaleźć zaginionego przed laty ojca.

Sierpień w HBO GO to także nowe propozycje dla miłośników stand-upu. Do serwisu dodany zostanie pierwszy zrealizowany dla HBO stand-up Ramy’ego Youssefa, popularnego amerykańskiego komika o egipskich korzeniach – Ramy Youssef: Uczucia oraz Julio Torres: Moje ulubione kształty – zrealizowany dla HBO występ komediowy Julio Torresa. Premierowo zobaczyć będzie można także serial komediowy HBO A Black Lady Sketch Show, który w niezwykle oryginalny sposób opowiada o perypetiach kilku kobiet. W każdym odcinku produkcji pojawi się wiele gwiazd i celebrytów.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *