SING 2 i inne familijne animacje w CANAL+ online

Musical SING 2, sequel nominowanej do dwóch Złotych Globów produkcji, jest już dostępny w CANAL+ online! To kolejna hitowa animacja, która zasiliła ofertę serwisu.

Sprawdź ofertę kanału CANAL+ PREMIUM w PROGRAMIE TV

Miś koala Buster Moon i jego rozśpiewana ekipa powracają w kontynuacji hitowego animowanego musicalu, który zarobił na świecie aż 634 miliony dolarów i podbił serca widzów (nie tylko tych najmłodszych)! Tym razem jeż Ash, goryl Jonny, słonica Meena, świnka Rosita, prosiaczek Gunter oraz żaba Panna Crawley ruszają na podbój wielkiego miasta, pragnąc wystawić swój nowy spektakl na deskach teatru Crystal w światowej stolicy rozrywki, Redshore City. Zadanie wcale nie jest takie proste, gdyż bezwzględny wilk Jimmy Crystal i zarazem szef agencji rozrywkowej, wcale nie chce ich na scenie. Jedyną szansą na występ okazuje się namówienie do współpracy niegdysiejszej gwiazdy rocka, Claya Callowaya. Problem w tym, że po śmierci swojej żony lew porzucił muzyczną karierę i ukrył się przed światem. Czy Busterowi i jego kompanom uda się namówić go do powrotu na scenę?

SING 2 to fantastyczna propozycja dla widzów w każdym wieku: z jednej strony świetna rozrywka pełna uniwersalnego poczucia humoru, z drugiej historia z morałem. Opowieść o tym, że strach dotyczy każdego, a dzięki walce z własnymi ograniczeniami można osiągnąć nawet to, co wydawało się nieosiągalne. To także wyjątkowa muzyczna uczta pełna największych światowych przebojów!

Billie Eilish, Prince, Elton John, Adele, U2, Beyoncé, Ed Sheeran – to początek długiej listy gwiazd, których utwory zostały wykorzystane przez twórców animacji SING 2. Podobnie jak w przypadku pierwszego filmu o rozśpiewanych zwierzętach, również w kontynuacji postanowiono zachować oryginalne piosenki także w polskiej wersji językowej, a dubbing wprowadzić jedynie w dialogach. Starszym widzom zakręci sie łezka w oku na wspomnienie minionych lat. W filmie obok najnowszych przebojów usłyszeć można bowiem największe hity ostatnich kilku dekad.

Kolejnym muzycznym smaczkiem jest fakt, że właśnie z SING 2 związany jest wielki comeback zespołu U2! Irlandzka grupa, która przez trzy lata nie wydała żadnego singla, ani nie zagrała trasy koncertowej, powróciła nagle w listopadzie ubiegłego roku z piosenką „Your Song Saved My Life” promującą właśnie SING 2. Co więcej, Bono w oryginalnej wersji udzielił głosu jednej z nowych postaci – wcielił się właśnie w legendę rocka, lwa Claya Callowaya.

SING 2 to kolejna popularna animacja, która trafiła w ostatnim czasie do oferty CANAL+ online. Niedawno w bibliotece serwisu pojawiła się inna familijna opowieść o sympatycznych zwierzętach. W O CZYM DZISIAJ MARZĄ ZWIERZĘTA widzowie poznają sympatyczną wombat Maggie, która próbuje odnaleźć swojego przyjaciela Bradley’a zaginionego w tajemniczych okolicznościach. W trakcie poszukiwań zbieg okoliczności sprawia, że Maggie staje się lokalną superbohaterką.

Z kolei RODZINKA RZĄDZI to kontynuacja nominowanej do Oscara animacji „Dzieciak rządzi” w reżyserii autora trylogii „Madagaskar”, Toma McGratha. W sequelu bohaterowie pierwszej części, bracia Tim i Ted, są już dorośli. Ted to odnoszący sukcesy biznesmen. Tim natomiast mieszka na przedmieściach wraz z żoną Carol i dwiema córkami. Młodsza z dziewczynek, Tina, okazuje się tajną agentką BabyCorp. Pewnego dnia otrzymuje zadanie zinfiltrowania szkoły starszej siostry i odkrycia mrocznych sekretów jej założyciela — dr. Erwina Armstronga.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *