Siódmy sezon „Ninjago – Mistrzowie Spinjitzu” w Cartoon Network

Dzielnych wojowników Ninjago czeka bardzo trudny czas – będą musieli rozwiązać rodzinne tajemnice, zmierzyć się z trudnym przeciwnikiem i spróbować uwolnić Sensei Wu z niewoli. Premiera siódmego sezonu serialu „Ninjago – Mistrzowie Spinjitzu” w poniedziałek 1 maja o godzinie 16:00 na antenie Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Cartoon Network

Akcja siódmego sezonu przygód dzielnych wojowników Ninjago skupia wokół Kaia i jego rodziców. W życiu bohatera wydarzy się bardzo wiele – podczas wizyty w muzeum odkryje obraz, który przedstawia jego rodziców. W tym czasie na jaw zaczną wychodzić skrywane od dawna, rodzinne tajemnice i bohater pozna w końcu swoją matkę. O tym, jak to wydarzenie wpłynie na postawę bohatera, widzowie przekonają się, oglądając siódmy sezon serialu.

Nowe odcinki przyniosą też kolejne trudne pojedynki. Wojowników czeka starcie z Kruxem i Axronix’em. Na szczęście, podczas walki Kai będzie mógł liczyć na pomoc Nya’i. Jednak na drodze walecznych bohaterów co chwilę będą się pojawiały nowe problemy. Nadakhan schwyta Sensei Wu i weźmie go do niewoli. Uwolnienie mistrza stanie się dla Ninjago priorytetem.

Premiera siódmego sezonu serialu „Ninjago – Mistrzowie Spinjitzu” w poniedziałek 1 maja na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 16:00.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *