Finał Pucharu Polski Lech – Arka w Polsacie i Polsacie Sport

2 maja Polsat i Polsat Sport pokażą finałowy mecz piłkarskiego Pucharu Polski. Na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie, zmierzą się Lech Poznań i Arka Gdynia. Początek spotkania o godzinie 16:00.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Wcześniej, bo od godziny 10:00 kibice na antenach Super Polsatu i Polsatu Sport będą mogli śledzić finały dziecięcych turniejów „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

Maj w Polsacie i Polsacie Sport rozpocznie się od mocnego piłkarskiego uderzenia. Na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się finał piłkarskiego Pucharu Polski, w którym zagrają dwie drużyny z Ekstraklasy: Lech Poznań i Arka Gdynia. Faworytem tego starcia jest drużyna z Wielkopolski, która wiosną zachwyca wysoką formą w rozgrywkach ligowych i wciąż liczy się w walce o mistrzostwo Polski. Piłkarze z Gdyni nie są jednak bez szans. Jak dotąd Lech Poznań sięgał po Puchar Polski pięciokrotnie, piłkarze Arki cieszyli się z sukcesu w tych rozgrywkach tylko raz – 38 lat temu.

Studio w Polsacie Sport będzie można oglądać już od godziny 14:00, natomiast widzowie Polsatu zobaczą jego ostatnie 10 minut tuż przed meczem. Obie anteny pokażą ceremonię wręczenia Pucharu Polski oraz dłuższe pomeczowe studio, które w Polsacie potrwa do emisji „Wydarzeń” do godziny 18:50.

Mecz skomentują Mateusz Borek i Czesław Michniewicz. Gośćmi Jerzego Mielewskiego będą m.in. były piłkarz Lecha Poznań i Arki Gdynia oraz reprezentant Polski – Janusz Kupcewicz, Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń i Paweł Wojtala. Wywiady z zawodnikami i trenerami obu zespołów przeprowadzą reporterzy: Marcin Feddek i Marcin Lepa, a komentarze z murawy będzie przekazywał Tomasz Łapiński.

Doskonałym wprowadzeniem do meczu finałowego Pucharu Polski, będą finałowe spotkania dziecięcego turnieju piłkarskiego „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Mecze na żywo pokażą anteny Super Polsatu i Polsatu Sport.

· 10:10 – Mecz finałowy dziewcząt U-10
· 10:40 – Mecz finałowy chłopców U-10
· 11:30 – Mecz finałowy dziewcząt U-12
· 12:00 – Mecz finałowy chłopców U-12

Wszystkie spotkania zostaną rozegrane na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *