Ślub, otwarcie restauracji i wypadek w finałowych odcinkach 2. serii „Galerii” (wideo)

W czwartek (20 grudnia) TVP1/HD pokaże finałowe odcinki obecnego sezonu „Galerii” (ATM Grupa SA), a w nich m.in.: nietypowy ślub Olgi (Karolina Piechota) i Kacpra (Szymon Piotr Warszawski), otwarcie restauracji Michała Lorena (Rafał Cieszyński) i tragiczny wypadek, który spowoduje jego syn Patryk (Dominik Rybiałek).

Młodzi przyszli małżonkowie postawią się teściowej i mamie Kacpra – Renacie (Beata Kawka), która zorganizuje im huczne wesele. Młodzi w ostatniej chwili zdecydują, że wolą kameralny ślub w małej kapliczce, nie informując o tym pozostałych gości.

Za to Michał Loren otworzy swoją restaurację z wielką pompą. Przybędą Jose Torres i Jarosław Kret. Będzie też Karolina (Magdalena Turczeniewicz) i ku jej niemiłemu zaskoczeniu niezaproszona przez Michała Anita (Julia Pietrucha). Gdy dziewczyny się spotkają atmosfera zrobi się bardzo gorąca. Karolina opuści imprezę z hukiem, co Anita wykorzysta i uwiedzie Michała namiętnym pocałunkiem.

Ponadto w ostatnich odcinkach Kasia (Paulina Chapko), Weronika (Paulina Raczyło) i Waldek (Łukasz Garlicki) zorganizują przyjęcie-niespodziankę z okazji urodzin Sebastiana (Jakub Wróblewski). Jednak to on wracając do domu w objęciach Agaty (Karolina Głąb) niemiło ich zaskoczy. Z kolei Woydatt (Tomasz Dedek) poruszy sparaliżowaną nogą, co da mu nadzieję na to, że będzie chodził. Na koniec najbardziej narozrabia Patryk (Dominik Rybiałek). Wsiądzie pijany za kierownicę i potrąci pieszą. Anita (Julia Pietrucha) weźmie winę za ten wypadek na siebie. Jakie będą konsekwencje? Czy grozi jej kara i więzienie? O tym widzowie dowiedzą się już w trzecim sezonie „Galerii” – nowe odcinki już pod koniec stycznia 2013 roku.

Źródło: ATM Grupa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *