Startują precastingi do 4. edycji „Tylko taniec. Got to dance”

Ruszają precastingi do 4. edycji „Tylko taniec. Got to dance”. Pierwszy z nich już 13 czerwca, w dwóch miastach – w Bydgoszczy i Białymstoku. Hip hop, breakdance, dancehall, bboying, wackin, tutting, c-walk, clown walk, vouging, belly dance, moon walk i daggering. Do tego salsa, samba, bachata, afro dance, burleska i disco polo – każdy rodzaj tańca ma szansę! Nieważne ile masz lat, jeśli twoją pasją jest taniec, jeśli poprzez taniec wyrażasz siebie, jeśli to właśnie taniec jest Twoim sposobem na życie, to ten program jest dla Ciebie.Przyjdź na casting.

Program „Tylko taniec. Got to dance” stawia wyłącznie na ludzi, którzy kochają taniec i jest on dla nich sposobem na życie, narzędziem na uzyskanie harmonii ciała i ducha, i którzy są otwarci na różnorodne gatunki taneczne. W show można występować solo, w duecie, ale też w formacji tanecznej. Wiek nie ma znaczenia – wystarczy talent i pomysł na siebie. W „Tylko taniec” to uczestnicy decydują o tym, co zatańczą – oni wybierają rodzaj tańca i muzykę. Program otwiera drzwi ludziom owładniętym miłością do tańca.

Najlepsi z najlepszych będą mieli okazję zaprezentowania się w odcinkach castingowych, rejestrowanych w Warszawie – już z udziałem jurorów tanecznego show.

Ostatnią, trzecią edycję show, wygrał, po emocjonującej dogrywce, niezwykły duet prezentujący teatr tańca – DzikiStyl Company.

Terminy precastingów:
13.06 – Bydgoszcz/Białystok
14.06 – Poznań/Lublin
15.06 – Zielona Góra/Radom
16.06 – Wrocław/Kraków
21, 22 i 23.06 – Siedlce
22.06 – Warszawa
23.06 – Gdańsk

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *