Startują zdjęcia do 4. serii „Lekarzy”

1 października startują zdjęcia do czwartej już serii „Lekarzy”. Powstanie 13 nowych odcinków. Do głównej obsady serialu w roli nowego ordynatora chirurgii dołącza Wojciech Mecwaldowski. Reżyserem pierwszych 8 odcinków nowej serii będzie Marcin Wrona. TVN emituje właśnie trzecią serię produkcji. „Lekarze” cieszą się dużą popularnością, w poniedziałki o 21:30 w porze emisji, TVN ogląda średnio 2,5 miliona widzów.

Kolejna seria to dowód niesłabnącej popularności naszego medycznego serialu i wiary w lekarski sukces. Przed bohaterami następne dramatyczne zakręty i trudne wybory. Z pewnością nie raz zaskoczymy widzów. Ta seria będzie przełomowa dla lekarzy z toruńskiej placówki, przyjdzie im zmierzyć się z wydarzeniami, których nigdy ani nie planowali, ani nie przewidywali. Tragedia dotknie wszystkich, od tej pory nic już nie będzie takie samo w Copernicusie. Jestem przekonana, że widzowie będą sekundować losom naszych bohaterów i wspierać ich działania, aż do następnej piątej serii – zapowiada producentka serialu Dorota Chamczyk.

„Lekarze” to serial medyczny w gwiazdorskiej obsadzie, który TVN emituje od jesieni 2012 roku. Losy Alicji (Magdalena Różczka) i Maksa (Paweł Małaszyński) nabrały rumieńców, ale nie obeszło się bez kłopotów. Ich miłość zwieńczona ślubem znowu napotkała przeszkody, tym razem bardzo poważne. Życie Alicji czeka kolejna rewolucja… Pozostali lekarze ze szpitala Copernicus w Toruniu również nie unikną życiowych niespodzianek. W poważnych tarapatach z prawem znajdzie się Piotr Wanat (Szymon Bobrowski), a Daniel Orda (Wojciech Zieliński) wciąż będzie walczył o odzyskanie swojej zawodowej pozycji oraz o pokonanie swoich słabości. Beata (Agnieszka Wiedłocha) będzie próbowała stworzyć szczęśliwy związek ze swoim byłym pacjentem. – Więcej z tego, co stanie się w czwartym sezonie nie możemy zdradzać, aby nie popsuć naszym widzom przyjemności oglądania aktualnie emitowanych odcinków – dodaje Dorota Chamczyk.

Sceny kręcone będą głównie w Toruniu, gdzie toczy się życie „Lekarzy”. Gościnnie w serialu zagra sporo znanych aktorów. Poza tym na ekranie pojawią się już dobrze znane postaci, czyli ekipa lekarska w pełnym składzie: Elżbieta Bosak (Danuta Stenka), Leon Jasińki (Jacek Koman), Krzysztof Florczyk (Piotr Polk), Piotr Wanat (Szymon Bobrowski), Adam Gajewski „Jivan” (Marcin Perchuć), Daniel Orda (Wojciech Zieliński), Sylwia Matysik (Katarzyna Bujakiewicz), Beata Jasińska (Agnieszka Więdłocha), Olga Rojko (Magdalena Boczarska), Iza Wanat (Katarzyna Warnke), Magdalena Żelichowska (Marta Ścisłowicz), Basia Torzewska (Aleksandra Hamkało), Tadeusz Karkoszka (Krzysztof Jędrysek) i inni.

Emisja czwartej serii przewidziana jest na wiosnę 2014.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *