Startuje wiosenna ramówka kanału Polo TV (zdjęcie)

Już jutro startuje nowa ramówka Polo TV. Najważniejszą nowością wiosennej oferty kanału będzie II edycja talent show „Disco Star”. Na antenie stacji pojawią się także nowe serie najpopularniejszych programów: „Profesorre Top Lalala”, „Kuchnia polowa”, „Disco Polo Premiery”, „Top 20”.

22 marca o godzinie 18:00 na antenie Polo TV wyemitowany zostanie pierwszy odcinek drugiej edycji popularnego talent show „Disco Star”, w którym biorą udział młodzi wokaliści i zespoły tworzące muzykę dyskotekową i taneczną. Gospodarzem programu jest Marcin Miller, lider zespołu Boys. Występy uczestników ocenia jury w składzie: Shazza, Paweł Jasionowski z zespołu Masters i Radosław Liszewski z zespołu Weekend. W ciągu 12 tygodni widzowie będą obserwować narodziny nowej muzycznej gwiazdy. 31 maja podczas finału na żywo w głosowaniu SMS-owym wybiorą zwycięzcę II serii „Disco Star”.

Premierowe 12 odcinków talent show zobaczyć będzie można na antenie Polo TV w każdą sobotę o godzinie 18:00. Powtórki nadawane będą w niedziele o godzinie 18:00 i we wtorki o godzinie 21:00. Drugą serię zakończy odcinek „The Best Off”, który zostanie wyemitowany 7 czerwca.

Oprócz „Disco Star” na antenie Polo TV obejrzeć będzie można 48 odcinków programu „Disco Star Kulisy”, w których prezentowane są sylwetki uczestników, informacje o zasadach głosowania, a także materiały dodatkowe. Program prowadzą Maciej Smoliński i Edyta Folwarska, dziennikarka „Super Expressu”. Emisje odcinków: w poniedziałki 4 premierowe odcinki o godzinie 13:00, 14:00, 15:00 i 16:00, powtórki – od wtorku do piątku o godzinie 13:00, 14:00, 15:00, 16:00.

22 marca o godzinie 19:45 rozpocznie się emisja II serii programu satyrycznego „Profesorre Topla Lala”. To autorski program Marcina Siegieńczuka, jednego z czołowych artystów muzyki tanecznej. Prowadzący wyjaśnia sens tekstów piosenek disco polo, dowodząc, że w prostym na pozór tekście kryje się często głęboka myśl. Premierowe odcinki „Profesorre Topla Lala” emitowane będą w sobotnie wieczory. Powtórki programu zobaczyć będzie można w niedzielę o 17:45.

Kontynuowany będzie także program „Kuchnia polowa”. Premiera II serii na antenie Polo TV odbędzie się 24 marca (poniedziałek) o godzinie 17:45. Tak jak do tej pory Elwira Mejk będzie przygotowywać ulubione dania wspólnie ze swoimi gośćmi. Nowością będzie ucztowanie w plenerze. Prowadząca zaprosi na tradycyjną polską majówkę, na której zaserwuje m.in. potrawy z grilla. Powtórki „Kuchni polowej” emitowane będą we wtorki o 10:10, czwartki o 14:10 oraz niedzielę o 15:15.

W soboty o 15:15 widzowie zobaczą nową edycję „Top 20”, czyli program dokumentujący najważniejsze wydarzenia z branży disco i dance (powtórki: niedziela 17:00 i czwartek 21:00). Wiosenną ramówkę wzbogaci ponadto kolejna seria „Disco Polo Premiery”, w której zaprezentowane zostaną materiały making off z najnowszych produkcji teledyskowych oraz premiery klipów takich grup jak Weekend, After Party i Coolers. Program będzie emitowany w każdy wtorek o godzinie 17:15. Powtórki oglądać będzie można w środy o godzinie 10:10 oraz w niedziele o 21:05.

polotvdiscostar

Źródło: Lemon Records

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *