Już jutro startuje nowa ramówka Polo TV. Najważniejszą nowością wiosennej oferty kanału będzie II edycja talent show „Disco Star”. Na antenie stacji pojawią się także nowe serie najpopularniejszych programów: „Profesorre Top Lalala”, „Kuchnia polowa”, „Disco Polo Premiery”, „Top 20”.

22 marca o godzinie 18:00 na antenie Polo TV wyemitowany zostanie pierwszy odcinek drugiej edycji popularnego talent show „Disco Star”, w którym biorą udział młodzi wokaliści i zespoły tworzące muzykę dyskotekową i taneczną. Gospodarzem programu jest Marcin Miller, lider zespołu Boys. Występy uczestników ocenia jury w składzie: Shazza, Paweł Jasionowski z zespołu Masters i Radosław Liszewski z zespołu Weekend. W ciągu 12 tygodni widzowie będą obserwować narodziny nowej muzycznej gwiazdy. 31 maja podczas finału na żywo w głosowaniu SMS-owym wybiorą zwycięzcę II serii „Disco Star”.

Premierowe 12 odcinków talent show zobaczyć będzie można na antenie Polo TV w każdą sobotę o godzinie 18:00. Powtórki nadawane będą w niedziele o godzinie 18:00 i we wtorki o godzinie 21:00. Drugą serię zakończy odcinek „The Best Off”, który zostanie wyemitowany 7 czerwca.

Oprócz „Disco Star” na antenie Polo TV obejrzeć będzie można 48 odcinków programu „Disco Star Kulisy”, w których prezentowane są sylwetki uczestników, informacje o zasadach głosowania, a także materiały dodatkowe. Program prowadzą Maciej Smoliński i Edyta Folwarska, dziennikarka „Super Expressu”. Emisje odcinków: w poniedziałki 4 premierowe odcinki o godzinie 13:00, 14:00, 15:00 i 16:00, powtórki – od wtorku do piątku o godzinie 13:00, 14:00, 15:00, 16:00.

22 marca o godzinie 19:45 rozpocznie się emisja II serii programu satyrycznego „Profesorre Topla Lala”. To autorski program Marcina Siegieńczuka, jednego z czołowych artystów muzyki tanecznej. Prowadzący wyjaśnia sens tekstów piosenek disco polo, dowodząc, że w prostym na pozór tekście kryje się często głęboka myśl. Premierowe odcinki „Profesorre Topla Lala” emitowane będą w sobotnie wieczory. Powtórki programu zobaczyć będzie można w niedzielę o 17:45.

Kontynuowany będzie także program „Kuchnia polowa”. Premiera II serii na antenie Polo TV odbędzie się 24 marca (poniedziałek) o godzinie 17:45. Tak jak do tej pory Elwira Mejk będzie przygotowywać ulubione dania wspólnie ze swoimi gośćmi. Nowością będzie ucztowanie w plenerze. Prowadząca zaprosi na tradycyjną polską majówkę, na której zaserwuje m.in. potrawy z grilla. Powtórki „Kuchni polowej” emitowane będą we wtorki o 10:10, czwartki o 14:10 oraz niedzielę o 15:15.

W soboty o 15:15 widzowie zobaczą nową edycję „Top 20”, czyli program dokumentujący najważniejsze wydarzenia z branży disco i dance (powtórki: niedziela 17:00 i czwartek 21:00). Wiosenną ramówkę wzbogaci ponadto kolejna seria „Disco Polo Premiery”, w której zaprezentowane zostaną materiały making off z najnowszych produkcji teledyskowych oraz premiery klipów takich grup jak Weekend, After Party i Coolers. Program będzie emitowany w każdy wtorek o godzinie 17:15. Powtórki oglądać będzie można w środy o godzinie 10:10 oraz w niedziele o 21:05.

polotvdiscostar

Źródło: Lemon Records