Styczeń 2017 w AXN

Nowy rok widzowie AXN przywitają śledząc sprawy kryminalne, prowadzone przez FBI w dwóch głośnych amerykańskich produkcjach. 17 stycznia 2017 roku AXN pokaże premierowy odcinek „Pułapek umysłu”, w którym genialny neuropsychiatra chorujący na schizofrenię zostaje zatrudniony przez FBI, aby badać umysły najgroźniejszych przestępców. Natomiast od 19 stycznia losy byłego agenta, który sam stał się niebezpiecznym przestępcą, a teraz pomaga FBI, będzie można oglądać w 4. sezonie serialu „Czarna Lista”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym AXN

Serial „Czarna lista” opowiada o byłym agencie specjalnym Raymondzie „Red” Reddingtonie, jednym z najbardziej poszukiwanych przez FBI uciekinierów. „Red” pośredniczył w największych aferach kryminalnych na całym świecie, znany przez wielu jako „Concierge przestępczości”. W tajemniczy sposób, „Red” oddał się w ręce FBI składając niecodzienną ofertę – z poszukiwanego przez amerykański wymiar sprawiedliwości kryminalisty stał się jednym z najcenniejszych źródeł informacji o międzynarodowej przestępczości. Jednak Reddington postawił FBI jeden warunek – będzie rozmawiał jedynie z Elizabeth „Liz” Keen, nowicjuszką w agencji. W czwartym sezonie serialu oddział specjalny FBI oraz „Red” będą próbowali odbić Liz z rąk groźnego przestępcy, Alexandra Kirka, który podaje się za ojca agentki. Premiera 4. sezonu serialu „Czarna Lista” w czwartek, 19 stycznia, o godzinie 23:00. Kolejne odcinki w czwartki o godzinie 23:00 w AXN.

Głównym bohaterem „Pułapek umysłu” jest dr Daniel Pierce (znany z sitkomu „Will i Grace”, Eric McCormack), ekscentryczny i genialny neurobiolog, który cierpi na schizofrenię. Jak nikt inny potrafi odczytywać ludzkie emocje i zachowania. Choroba wywołuje u niego halucynacje i omamy, które pozwalają mu spojrzeć na umysł przestępców w wyjątkowy sposób. W pierwszym odcinku serialu Pierce zostaje poproszony przez swoją byłą uczennicę, Kate Moretti, obecnie agentkę FBI, o pomoc w śledztwie dotyczącym tajemniczej śmierci osoby piastującej kierownicze stanowisko w koncernie farmaceutycznym. Premiera serialu „Pułapki umysłu” we wtorek, 17 stycznia, o godzinie 18:00. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w AXN.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *