Superstacja zaoferowała na MUX-8 stację NonStop 24

Superstacja złożyła wniosek do KRRiT o koncesję na nadawanie na multipleksie ósmym (MUX-8) Naziemnej Telewizji Cyfrowej dla kanału NonStop 24 prezentującego aktualne wydarzenia z różnych regionów całej Polski.

Struktura programu NonStop 24, jak zapewnia Superstacja, jest unikalna na polskim rynku medialnym. Elementem wyróżniającym propozycję Superstacji jest bardzo wysoki udział w proponowanym programie produkcji polskich i europejskich, które będą stanowiły zdecydowaną większość oferty kanału. Fundamentem programu będą audycje informacyjne, publicystyczne, a także rozrywkowe.

Superstacja posiada bogate doświadczenie i jest przygotowana do produkcji programu o zasięgu ogólnopolskim, zarówno pod względem redakcyjnym, jak i organizacyjnym i technicznym. Istotną częścią oferty programowej będą również inne rodzaje audycji w tym filmy dokumentalne – mówi Adam Stefanik, Prezes Zarządu Superstacji.

Wniosek Superstacji o koncesję na MUX-8 zakłada również przystosowanie całości programu dla potrzeb osób niesłyszących i niedosłyszących.

W ubiegłym roku Superstacja zakończyła proces modernizacji technicznej współfinansowany ze środków Unii Europejskiej i obecnie cała produkcja jest realizowana w formacie 16:9 i w standardzie HD. Równie nowoczesny standard nadawania przewidywany jest dla kanału NonStop 24.

Źródło: Superstacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *