Świat Formuły 1 w Motowizji

Formula 1™ to kolejna seria wyścigowa, która znajdzie swoje miejsce na antenie Motowizji. Magazyny „The Inside Line” i „The Fast Lane” zadebiutują na kanale już w styczniu 2019 roku.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Motowizja

Powrót Roberta Kubicy

„The Inside Line” to cotygodniowy magazyn, o wydarzeniach ze świata F1™. Widzowie znajdą w nim nie tylko podsumowania wyścigów, ale także ciekawostki techniczne, wywiady czy plotki z padoku. W przyszłym roku w „The Inside Line” będzie można zobaczyć Roberta Kubicę, reprezentującego ekipę Williams Racing.
Polak wraca do startów w „królowej sportu motorowego” po ośmioletniej przerwie spowodowanej tragicznym wypadkiem podczas rajdu Ronde di Andorra w 2011 roku. W tym roku, z Williamsem, krakowianin brał udział w testach przedsezonowych w Hiszpanii i sezonowych na Węgrzech oraz jeździł w trzech sesjach treningowych – w Hiszpanii, Austrii i Abu Zabi.

Nowość w Motowizji

„The Fast Lane” jest serią programów ukazujących świat F1™ „od kuchni”. Będzie można w nim znaleźć wiele interesujących rozmów, historii oraz detali pokazujących przygotowanie kierowców do startów na najwyższym poziomie. Program odpowie też na pytanie dlaczego to właśnie o Formule 1 mówimy, że jest najważniejszą serią wyścigową na świecie.

Krzysztof Mikulski, prezes zarządu Motowizji: Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość o zatrudnieniu Roberta Kubicy przez ekipę Williamsa na następny sezon Formuły 1. Dzięki nowym programom, które niebawem pojawią się na kanale Motowizja, widzowie będą mieli możliwość zaznajomienia się z tą serią wyścigową. Oba formaty stanowią idealne uzupełnienie naszej sportowej oferty.

Te dwa nowe programy pojawią się na antenie Motowizji w styczniu przyszłego roku. W sezonie 2019 Motowizja będzie kontynuowała relacjonowanie zagranicznych i krajowych serii motosportowych. Widzowie będą mogli śledzić zmagania m.in.: w Monster Energy NASCAR Cup Series, Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, OPONEO Mistrzostwach Polski Rallycross, ABB Formule E, ADAC GT Masters czy 318 IS CUP PL.

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *