„Świat się kręci” w TVP1/HD

Od 2 września w TVP1/HD rusza „Świat się kręci” – codzienny program studyjny, emitowany na żywo od poniedziałku do piątku w godzinach 18:30-19:15. To rodzaj informacyjnego talk show, w którym poruszane są tematy społeczne, polityczne, kulturalne, lifestyle’owe. Nie zabraknie w nim również rozrywki na wysokim poziomie.

W „Świat się kręci” prowadzone będą dyskusje o najważniejszych wydarzeniach z kraju i ze świata. Nie zabraknie w nim muzyki na żywo, spotkań z pasjonatami, przeglądu mediów czy poezji na żywo. Prowadzone będą rozmowy o książkach, płytach oraz miejscach, które w naszym kraju warto odwiedzić. Przekonamy się kto według gości zmienił oblicze Polski ostatniego dziesięciolecia (cykl „Myśl inaczej”) oraz kim są uznani za granicą Polacy (cykl „Made In Poland”).

„Świat się kręci” to „świat w pigułce”. Podany w nowoczesnej, przystępnej, inteligentnej i ciekawej formie. Najwyższą jakość przedstawianych tematów zapewni błyskotliwa, kulturalna i obdarzona poczuciem humoru gospodyni – Agata Młynarska.

W programie jest miejsce na rozmowę o europejskim kryzysie gospodarczym, fenomenie Wisławy Szymborskiej, nowej płycie Sylwii Grzeszczak oraz intrygujące eksperymenty naukowe.

Takiego programu jeszcze nie było. Od 2 września będzie się mógł o tym przekonać każdy widz o 18:30 w TVP1/HD. W pierwszym tygodniu czeka nas mnóstwo emocji, za sprawą gości: Piotra Gąsowskiego, Tomasza Sekielskiego, Michała Żebrowskiego, Beaty Pawlikowskiej, Edyty Górniak. O swoich inspiracjach muzycznych opowiedzą Stanisław Soyka i Mela Koteluk.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *