Świąteczne wydanie „Pytania na śniadanie”

W sobotę, 22 grudnia TVP2/HD wyemituje świąteczne wydanie programu „Pytanie na śniadanie”. Nietypowa para prowadzących Ula Chińcz i Michał Olszański będą szukali odpowiedzi na pytania dotyczące świąt Bożego Narodzenia: Jak wyglądają one w Danii, Brazylii i Rosji i kto przynosi tam prezenty?

Po raz pierwszy w „Pytaniu na śniadanie” na żywo łączenie z kardynałem Stanisławem Dziwiszem, który Marcie Kielczyk opowie o przygotowaniach do świąt Bożego Narodzenia i podzieli się z widzami wspomnieniami z Wigilii, które spędzał z Janem Pawłem II.

Goście programu: Katarzyna Pakosińska, Monika Kuszyńska, Antoni Pawlicki, Kuba Wesołowski zdradzą nam jakie przedmioty wystawią na licytację prowadzoną przez Fundację Świętego Mikołaja z której całkowity dochód przeznaczony zostanie na fundusz edukacyjny dla rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych.

W ramach cyklu 60 lat TVP gwiazdy: Agnieszka Michalska, Anna Chodakowska i Dariusz Kordek przybliżą kulisy powstania kultowego polskiego serialu W Labiryncie.

Tylko w „Pytaniu na śniadanie” w sobotę: Iza Miko, Artur Andrus oraz Sambor Czarnota, opowiedzą o filmach które prześladują nas w święta, a Leszek Czajka i Iza Liżewska o metamorfozach naszych gwiazd. Nie zabraknie także tematów ze świata sportu – gośćmi będzie sześciu złotych medalistów Paraolimpiady w Londynie 2012 roku.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *