Święta z TTV

Możliwość spełnienia dziesięciu najskrytszych marzeń, świąteczne spotkanie z „Olą w trasie” oraz rywalizacja małych królowych piękności. To wszystko telewizja TTV proponuje swoim widzom na okres świąteczny.

23 grudnia o godzinie 20:40 TTV zaprasza na chwilę odpoczynku od przedświątecznych przygotowań. Wspaniałą rozrywkę zapewni wyjątkowy odcinek „Oli w trasie”. Ola wybiera się na Święta do swoich bliskich, ale nie może jechać z pustymi rękami, rusza więc na poszukiwanie prezentów. Pierwszy z nich, uszy renifera, znajduje w tajemniczych okolicznościach, goniąc bez tchu dwóch Św. Mikołajów… Czy to się dobrze skończy? A jak Święta to i słodkie wypieki! Ola trafia do piernikowej krainy w Świdnicy i nie wychodzi z niej z pustymi rękami. Po chwili odpoczynku na CB radiu znajduje ją zapracowany Mikołaj i wyznacza jej specjalną misję… Magia Świąt działa!

W Wigilię, 24 grudnia o godzinie 18:05, TTV zaprasza na premierę nowego programu „10 życzeń”. To bezprecedensowy projekt o przyjaźni i rywalizacji dwóch pięknych kobiet, z ich niesamowitą podróżą w tle. Dwie zupełnie różne bohaterki mają jedyną szansę, aby spełnić swoje najdziksze marzenia! Każda z nich może wskazać i zrealizować pięć życzeń. Otrzymują wspólną kartę bankomatową ze 100 tysiącami dolarów i ruszają w trasę. Jest tylko jedno małe „ale” – do spełnienia swojego marzenia muszą przekonać towarzyszkę podróży. Nie zawsze będzie to łatwe. Czy dwie kobiety pomogą sobie w drodze do spełnienia marzeń? Odpowiedzi na to pytanie codziennie od 24 do 31 grudnia o godzinie 18:05 na antenie TTV.

Wigilijny wieczór obfituje w premiery. Kolejna propozycja już o godzinie 20:35. Zobaczcie świat, w którym 7-letnie dziewczynki wyglądają jak dorosłe kobiety. Poznajcie „Małe królowe piękności”. Dokument przedstawia trzy uczestniczki dziecięcych konkursów piękności oraz ich mamy. Długie przygotowania, ogromna konkurencja wśród dzieci, a jeszcze większa wśród dorosłych, silne emocje, radość ze zwycięstwa i gorycz porażki. Czasem napady złości małych księżniczek przeważają nad pięknymi pozami, a zakulisowa prawda daleka jest od pięknego show na scenie. Tego nie można przegapić.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *