Sylwester bez reklam w 4fun.tv

W ostatni wieczór 2014 roku stacja 4fun.tv, dostępna w ofercie lokalnych multipleksów (MUX-L) Naziemnej Telewizji Cyfrowej, będzie serwować wyłącznie muzyczne atrakcje, bez przerw reklamowych. Na antenie pojawią się międzynarodowe gwiazdy, których widzowie nie znajdą na miejskich, plenerowych wydarzeniach. Wszystko to bez przerywających zabawę zapowiedzi, programów oraz rozmów.

W 4fun.tv widzowie będą mieli okazję bawić się zarówno do hitów najbardziej popularnych od lat artystów, jak i spektakularnych odkryć tego roku: Shakira, Beyonce, Taylor Swift, Sia, Meghan Trainor, Calvin Harris czy David Guetta. Fakt, że polskie gwiazdy będą występować na innych imprezach, nie przeszkadza ich obecności w 4fun.tv. Na antenie 4un.tv pojawią się rozchwytywane gwiazdy mijającego roku, takie jak: Mrozu, Dawid Kwiatkowski, Ewa Farna, Donatan i Cleo, czy Ewelina Lisowska.

Wszystko to w specjalnym paśmie sylwestrowym – 4FUN.TV 2015 PARTY, które wystartuje o godzinie 18:00. Od godziny 19:00 kanał nie będzie emitował breaków reklamowych, czyli gwarantuje odbiorcom czystą, całonocną rozrywkę. A po szampańskiej zabawie, po południu w Nowy Rok, od godziny 14:00, 8 godzin relaksu z programem TOP 100 2014, w którym będzie można zobaczyć największe hity minionego roku.

Źródło: 4fun Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *