Szersze kompetencje kluczowych managerów Viacom w regionie CEEI

Viacom International Media Networks (VIMN) ogłosił dziś powołanie Sashy Ivanovica na stanowisko VP Strategy and Content Distribution w regionie Central Eastern Europe and Israel (CEEI) oraz Katarzyny Samojluk jako Country Manager Poland oraz VP Finance, Ad Sales and Analytics dla VIMN CEEI. Obie zmiany obowiązywać będą od dnia dzisiejszego.

Sprawdź ofertę kanałów Viacom w PROGRAMIE TV

Oprócz poprzedniej roli VP Strategy, Sasha Ivanovic będzie odpowiadał za dystrybucję treści w całym regionie CEEI. Sasha związany jest z Viacom od 2011 r., gdzie piastował różne stanowiska w obszarze rozwoju biznesu i strategii. W tym czasie wniósł ogromny wkład we wprowadzenie nowych produktów oraz pomógł zbudować pozycję Viacom jako wiodącego portfolio międzynarodowych stacji tematycznych w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Katarzyna Samojluk, oprócz swoich poprzednich obowiązków VP Finance CEEI i Country Manager Poland, będzie nadzorowała działania zespołu Ad Sales i Analytics w regionie CEEI. Od momentu dołączenia do Viacom w 2014 r. na stanowisku VP Finance, Katarzyna odgrywa kluczową rolę w wysiłkach Viacom na rzecz rozwoju biznesu, pomagając firmie osiągnąć imponujący wzrost. Ostatnio, oprócz roli VP Finance CEEI, Katarzyna Samojluk awansowała na stanowisko Country Managera w Polsce.

Kompleksowa wizja strategiczna i innowacyjne podejście Saszy, w połączeniu z utalentowanym zespołem Content Distribution, jak również kompetencje analityczne i ekspertyza komercyjna Katarzyny oraz zespołów Ad Sales i Analytics, zapewni VIMN szybszy rozwój w obszarze nowych platform i rozwiązań biznesowych i zaowocuje dalszym dynamicznym wzrostem. Z Sashą i Katarzyną na czele tych ważnych linii biznesowych, jesteśmy na dobrej drodze, aby wzmocnić nasze możliwości komercyjne i przenieść współpracę z naszymi partnerami dystrybucyjnymi na wyższy poziom – skomentował Gábor Harsányi, VP, General Manager, VIMN CEEI.

Źródło: VIMN Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *