„Szeryf Steven Seagal” na CBS Reality

Steven Seagal to aktor, którego nikomu nie trzeba przedstawiać – jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych odtwórców ról w filmach akcji; wystąpił w takich produkcjach, jak „Liberator”, „Nico – poza prawem”, czy „Wygrać ze śmiercią”. Serial dokumentalny „Szeryf Steven Seagal” pokaże, że odwaga, umiejętności strzeleckie i zdolność szybkiego podejmowania decyzji cechuje nie tylko postaci, w które wcielał się aktor, ale również samego Stevena Seagala. Na wypełnione prawdziwą akcją, premierowe odcinki 1. i 2. sezonu serii kanał CBS Reality zaprasza od 6 maja, w weekendy o godzinie 20:00 (po dwa odcinki).

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym CBS Reality

Niebezpieczne ulice Jefferson Parish w stanie Luizjana potrzebują stróża prawa, który będzie w stanie bez wahania wkroczyć do akcji. To właśnie robi szeryf Steven Seagal – już w pierwszym odcinku jemu i jego drużynie uda się po niebezpiecznym pościgu schwytać uzbrojonego złodzieja samochodów oraz dorwać notorycznego, uzbrojonego przestępcę. Jednak praca szeryfa polega nie tylko na łapaniu przestępców, ale także na pomaganiu potrzebującym – w innym odcinku serialu stróże prawa odpowiedzą na wezwanie o rabunku, zaś na miejscu znajdą jedynie dwóch ograbionych mężczyzn – obaj z ranami postrzałowymi. Zanim przyjedzie karetka, Steven stara się ich uspokoić, jednak to, czy postrzeleni mężczyźni przeżyją, wcale nie jest jasne…

Serial pokazuje także Seagala w roli mentora i instruktora. Aktor dzieli się z członkami policyjnego zespołu swoją wiedzą i doświadczeniami – chociażby tym, jak walczyć wręcz z przeciwnikiem uzbrojonym w pistolet. Seagal, światowej klasy strzelec, uczy ich także korzystania z broni palnej przy użyciu techniki Zen. Nabycie tej umiejętności to konieczność – pozwoli ona przetrwać policjantom na niebezpiecznych ulicach.

Na premierowe odcinki 1. i 2. sezonu serialu dokumentalnego „Szeryf Steven Seagal” CBS Reality zaprasza od 6 maja, w weekendy o godzinie 20:00.

Źródło: CBS Reality

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *