VOX FM startuje z „Najszybszym Koncertem Świata”

III edycja akcji Radia VOX FM „Najszybszy Koncert Świata” nabiera rozmachu. Od 5 maja prezenterzy stacji wraz z zaproszonymi muzycznymi gośćmi będą odwiedzać największe polskie miasta. Na miejsce dotrą specjalnie przygotowanym na potrzeby akcji samochodem ciężarowym, będącym jednocześnie studiem radiowym oraz mobilną sceną. Przez 9 kolejnych piątków na scenie VOX FM wystąpi ponad 30 artystów.

Najnowsza edycja „Najszybszego Koncertu Świata” startuje w zupełnie odmienionej formule. Po raz pierwszy w historii akcji ekipa VOX FM przemierzy przeszło 3000 km specjalnie oznakowaną ciężarówką, by odwiedzić aż 9 największych miast Polski, w których nadawany jest program stacji. Będą to: Olsztyn, Poznań, Wrocław, Sopot, Radom, Łódź, Kraków, Katowice, Warszawę. Pojawi się w najbardziej charakterystycznych miejscach danego miasta, aby z nich nadawać swoje audycje oraz przeprowadzić specjalny koncert.

Przez dwa miesiące od maja do czerwca w każdy piątek od godzinie 18:00 na objazdowej scenie VOX FM wystąpią najpopularniejsi artyści disco, znani z anteny stacji. Wśród muzyków znaleźli się m.in.: Piękni i Młodzi, Weekend, After Party, Czadoman, Fun Factory, Mario Bischin, Jorrgus, MIG i wielu innych. Nowością tej edycji jest ilość występujących zespołów – w każdym mieście na scenie VOX FM pojawi się co najmniej 3 artystów. Koncerty poprowadzą prezenterzy VOX FM. Dla mieszkańców miast zostały przygotowane liczne konkursy, w których będzie można wygrać sprzęt elektroniczny, gadżety VOX FM, a także samochód na weekend.

Piątkowe wydania programów „Pierwsza Zmiana” oraz „Raport Dnia” będą nadawane wyjątkowo z mobilnego studia. Już od godziny 6:00 gospodarze poranka Magda Gawlik, Norbert Bieńkowski i Konrad Piwowarski będą zagrzewać słuchaczy do wieczornej imprezy. Następnie od godziny 15:00 pałeczkę przechwycą Maria Guzek, Kamil Rutkowski i Przemysław Sasowski. W „Raporcie Dnia” będą na bieżąco relacjonować przygotowania do koncertów. Od godziny 18:00 na antenie radiowej oraz poprzez przekaz video na fanpage’u stacji na Facebooku transmitowany będzie finał „Najszybszego Koncertu Świata”. Relacje będzie można śledzić także w VOX Music TV, na voxfm.pl oraz kanale stacji na YouTube’ie.

Pierwszy koncert w ramach „Najszybszego Koncertu Świata” odbędzie się 5 maja w Olsztynie na plaży miejskiej nad jeziorem Ukiel. O godzinie 18:00 na scenie VOX FM pojawią się: Markus P., Joker i Jorrgus.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *