Szóstka liderem wzrostów w NTC (grafika)

W pierwszym kwartale bieżącego roku Szóstka (TV6) po raz kolejny była stacją o największym przyroście udziałów w rynku wśród kanałów Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Od stycznia do marca roku 2014 średnie udziały Szóstki w grupie 4+ wynosiły 0,91%, co oznacza ponad dwukrotny ich wzrost – o 122% – w stosunku do 0,41% w analogicznym okresie roku poprzedniego.

Szóstka jest jedną z pierwszych polskich stacji stworzonych specjalnie na potrzeby Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Jej program nadawany jest 24 godziny na dobę i przekazywany za pośrednictwem nadajników cyfrowej telewizji naziemnej oraz platform satelitarnych i większości sieci kablowych.

W ofercie stacji, obok programów rozrywkowych – w tym najlepszych światowych edycji najsłynniejszych talent-show – można znaleźć filmy fabularne i dokumentalne, bogatą ofertę seriali, programy popularnonaukowe, a także propozycje dla najmłodszych widzów. W 2014 roku widzowie Szóstki mogą oglądać m.in. takie kultowe seriale jak „Seks w wielkim mieście” czy „Strażnik Teksasu”, a w ramówce wiosennej stacji pojawiły się liczne premiery filmowe i dokumentalne.

tv6wynikiogladalnosci

Źródło: Telewizja POLSAT/Nielsen Audience Measurement

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *