Szóstka z nowościami i premierami na wiosnę 2016

W wiosennej ramówce Szóstki znajdzie się m.in. premiera dokumentalnej serii „Podwodni łowcy”, nowy sezon programu „Wszystko o psach”, serial „Nieśmiertelny”, kolejne odcinki seriali „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” i „CSI: Kryminalne zagadki Miami” oraz propozycje filmowe.

O jednym z najbardziej ryzykownych i najmniej znanych zawodów świata opowiada dokument „Podwodni łowcy”. To pierwszy – i szybko doceniony przez widzów na świecie – serial dokumentalny pokazujący pracę i życie ludzi, którzy przy pomocy kusz polują na ryby w morskich głębinach. Na opanowanych przez rekiny wodach, śmiałkowie ci niemal codziennie ryzykują bliskie spotkanie z krwiożerczymi drapieżnikami, śmiertelnie niebezpieczną chorobę dekompresyjną czy gwałtowne ataki żywiołów w efekcie błyskawicznych zmian pogody, o tak „banalnych” zagrożeniach jak awarie sprzętu do nurkowania nie wspominając… Serial emitowany będzie w soboty o godzinie 15:00 od 5 marca 2016 roku.

Solidną porcję wiedzy i rozrywki zarazem zapewni widzom TV6 kolejny sezon programu „Wszystko o psach”, nietypowego – pełnego zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii – przeglądu psich ras z całego świata. Oprócz charakterystyki i historii prezentowanych ras, w programie poznać będzie można wielu przesympatycznych przedstawicieli każdej z nich. Na nowe odcinki Szóstka zaprasza w soboty i niedziele o godzinie 13:00.

Wiosną Szóstka rozpocznie też emisję popularnego, opartego na serii kinowych hitów, serialu „Nieśmiertelny” – pełnego akcji, niesamowitych przygód, romantycznych podbojów i widowiskowych scen walki. Efektownie zrealizowana opowieść o nieśmiertelnym wojowniku Duncanie MacLeodzie osadzona jest w czasach współczesnych i przeplatana wątkami rozgrywającymi się w malowniczej scenerii różnych epok i kontynentów, z wielkimi wydarzeniami historycznymi w tle. Serial będzie można oglądać od 1 marca od poniedziałku do piątku o godzinie 15:15.

Z kolei w wieczornym dwugodzinnym paśmie rozpoczynającym się o godzinie 21:00 Szóstka pokazywać będzie kolejne odcinki seriali spod znaku „CSI” . We wtorki, środy i czwartki emitowane będą po dwa odcinki serii „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”, a w piątki o godzinie 21:00 oraz w soboty i niedziele o godzinie 20:00 – „CSI: Kryminalne zagadki Miami”.

W ofercie stacji nie zabraknie także propozycji filmowych. Wśród ponad 40 tytułów, jakie TV6 wyemituje w samym marcu, znajdą się m.in.: „Underground” Emira Kusturicy, komedia sensacyjna „Taxi” czy premiera opowieści „Wij”.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *