Wiosną w Czwórce widzowie zobaczą m.in. nowy serial “9. miesiąc”, kolejne sezony “Policjantek i Policjantów” i “Detektywów w Akcji” oraz premierę serialu dokumentalnego “Wielka historia”.

Najnowsza produkcja na antenie TV4, “9. miesiąc”, przedstawia historie, rozgrywające się w oczekiwaniu na przełomowy moment w życiu bohaterów, jakim są narodziny dziecka. Serial emitowany będzie w niedziele o godzinie 18:00 od 6 marca 2016 roku.

Do najbardziej oczekiwanych przez widzów Czwórki należy niewątpliwie premiera czwartego już sezonu “Policjantek i Policjantów”, których oglądalność pod koniec emisji poprzedniej serii sięgała 1,9 mln osób. Po zakończonym suspensem finale trzeciego sezonu, fanów serialu już w pierwszych odcinkach czeka duża dawka mocnych wrażeń i zaskakujący rozwój wielu wątków. Nowy sezon już od 2 marca w stałym paśmie – od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:00.

Widzów może zaskoczyć także nowa odsłona “Detektywów w Akcji”, serialu o pracownikach agencji Septagon i rozwiązywanych przez nich zagadkach. Do grona głównych bohaterów dołączy trójka nowych barwnych postaci – rock-and-rollowiec Novy, zniewalająco seksowna Francuzka i była nauczycielka Bibi – których niebanalne metody i pomysły pomogą w kolejnych zawikłanych śledztwach. Nowe odcinki od 29 lutego od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:00.

Kolejną propozycją – nie tylko dla miłośników programów popularnonaukowych, ale dla wszystkich ciekawych świata – będzie serial dokumentalny “Wielka historia”, który pokazuje, w jaki sposób niemal na każdym kroku mamy dziś do czynienia ze skutkami różnych wydarzeń z przeszłości, nawet tak odległych jak Wielki Wybuch miliardy lat temu. Począwszy od 5 marca, co sobotę o godzinie 13:00, Czwórka zaprasza na dwa premierowe odcinki serialu.

Obiecująco, po udanym starcie – z widownią na poziomie 360 tys. osób i udziałami w rynku przekraczającymi 3,4% i 4,4% w grupie komercyjnej – zapowiada się także serial “Moja nadzieja”. Tym samym najnowszy hit z Argentyny, który zadebiutował właśnie w Czwórce w paśmie o godzinie 16:00 od poniedziałku do piątku, osiągnął ponad dwukrotną przewagę nad nadawanymi o tej porze serialami konkurencyjnych TVN7 i TV Puls. “Moja nadzieja” to komedia romantyczna o perypetiach Julii – młodej przebojowej dziewczyny, która, uciekając przed niebezpiecznymi przestępcami, musi ukryć się w zakonie w przebraniu nowicjuszki.

Wiosną nie zabraknie również nowych edycji programów, które od wielu lat nierozerwalnie związane są z anteną TV4. Premierowe odcinki “STOP Drogówki” będzie można oglądać już od 1 marca we wtorki o godzinie 21:00, a od 5 marca w weekendowym paśmie o godzinie 19:00 nadawany będzie nowy sezon najpopularniejszego i najdłużej obecnie emitowanego programu popularnonaukowego w Polsce – “Galileo”.

Jak zawsze, widzowie Czwórki mogą także liczyć na ofertę filmową. W marcu stacja pokaże ponad 60 tytułów, a wśród wiosennych premier znajdą się takie pozycje, jak “Wielki mistrz” Wong Kar-waia, “Stacja szyfrująca” z Johnem Cusackiem czy “Don Jon” Josepha Gordona-Levitta z Julianne Moore, Scarlett Johansson i tegoroczną pretendentką do Oscara – Brie Larson.

Źródło: Telewizja Polsat

Share and Enjoy !

0Shares
0 0