Szósty sezon programu „Złomowisko PL” na Discovery Channel

Najpopularniejsza polska produkcja Discovery Channel powraca! Nowa, szósta seria programu „Złomowisko PL” zaprasza za kulisy biznesu, w którym rządzą ludzie o stalowych nerwach, a gruz zamienia się w złoto. Jak te pozornie nikomu niepotrzebne metalowe „odpady” obrócić (przetworzyć) w czysty zysk? Ekipy polskich złomowisk z Mazowsza i Śląska udowodnią, że na żelastwie da się dobrze zarobić. Premiera programu już w środę, 21 marca, o godzinie 21:00 tylko na Discovery Channel.

Sprawdź godziny emisji programu „Złomowisko PL” w PROGRAMIE TV

Prawdziwi fani metalu mogą już spać spokojnie – królowie polskich złomowisk wracają na posterunek! W nowych odcinkach widzowie spotkają się z ulubieńcami poprzednich serii – „niezłomnym” duetem Marka i Edka, Stalowym i jego Orłami, „rodziną” złomiarzy z Radostowic oraz szefem branżowego giganta, Przemkiem z Olmetu. Nie zabraknie również wyjątkowego poczucia humoru Jacka z legionowskiej firmy – Desh i Sławka, właściciela Holdmaru, który doskonale opanował sztukę zarządzania zasobami ludzkimi, prowadzącą do imponującego rozwoju firmy. Nowy sezon to też zupełnie nowe wątki i możliwość poznania dobrze znanych bohaterów z nieznanej dotąd strony. Czy ktokolwiek spodziewał się, że w Stalowym drzemie kaskaderski potencjał? Albo, że ekipa Jacka z Desha odkryje w sobie zdolności konstruktorskie i tworząc coś z niczego, zbuduje profesjonalną niszczarkę do monet?

Na każdą z uwielbianych przez widzów ekip złomiarzy czekają zupełnie nowe, zaskakujące wyzwania. Ciężkie zlecenia często wymagają bardzo kreatywnych rozwiązań. Zwłaszcza kiedy szef, tak jak Stalowy, wyznaje zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych. Na szczęście zarządzanie kryzysowe ekipa Orłów ma opanowane do perfekcji, co przydaje się szczególnie gdy źle dogadane zlecenia skutkują dodatkowymi komplikacjami. W takich przypadkach presja czasu mocno podnosi temperaturę relacji między współpracownikami. W nowych odcinkach zobaczymy także jak Sławek z Holdmaru poradzi sobie ze swoją nieokrzesaną ekipą, która znana jest z tendencji do kreatywnego… lenistwa. Czy powierzenie rozbiórki potężnego zbiornika z kwasówki w ręce Grzesia i Roberta to dobre posunięcie? Poziom emocji podniesie również zespół Olmetu, który przy wyburzaniu starej kotłowni zdecyduje się użyć dynamitu. Zadanie dodatkowo utrudni fakt, że budynek znajduje się między szkołą, cmentarzem, a osiedlem mieszkaniowym. Czy chęć zaoszczędzenia na czasie okaże się dobrym doradcą w sytuacji, gdzie nerwy sięgają zenitu?

Podczas, gdy pozostałe ekipy uwijają się z pracą, Marek i Edek utknęli w Zakopanem. Po zakupie nowego samochodu, na który Krzykacz wydał wszystkie oszczędności zabrakło im na… paliwo. Pomysłowy duet chcąc zarobić na powrót do Pruszkowa, przeszukuje Podhale pod kątem zasobów złomu. Sprawa nie należy do najłatwiejszych. Czy spotkani po drodze górale – poczynając od szklarzy, przez bacę, mechanika, a na właścicielu betoniarni kończąc – pomogą nietuzinkowej parze? Marek nawet nie przypuszcza, że prawdziwe wyzwania czekają na niego dopiero w Warszawie. Niespodziewana choroba jego wiernego kompana, Edka, zmusi złomiarza do zatrudnienia nowego kierowcy… Jak nowa osoba poradzi sobie z krzykliwym szefem? Szykuje się prawdziwa „jazda bez trzymanki”!

Czy najpopularniejszym w Polsce ekipom pogromców złomu uda się sprostać wszystkim wyzwaniom, czekającym na nich w nowej, szóstej serii programu „Złomowisko PL”? Widzowie Discovery Channel dowiedzą się już w marcu.

Z kolei pierwszy sezon uwielbianego przez widzów programu „Złomowisko PL” w każdy wtorek w ogólnodostępnej telewizji Metro o godz. 22:00. Wróć do początków i zobacz jaką metamorfozę przez ostatnie 3 lata przeszedł biznes Holdmaru, Desha czy nieposkromionego duetu Marka i Edka.

Źródło: Discovery CEEMEA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *