Talent show „SuperDzieciak” w Polsacie

Każde dziecko zasługuje na szanse, aby rozwijać swój talent – to przesłanie nowego talent show Telewizji POLSAT – „SuperDzieciak”. Taniec, śpiew, akrobatyka, sztuczki magiczne, gra na instrumencie, czy inne oryginalne talenty – wszystkie „SuperDzieciaki” będą miały szansę pokazać swoją pasję i niezwykłe umiejętności całej Polsce. W tym programie nie będzie przegranych, każdy jego uczestnik otrzyma jednorazowe stypendium – w kwocie 5 tysięcy złotych – na realizację swoich największych marzeń i talentów, a rodzicom najlepszej trójki SuperDzieciaków wręczonych zostanie odpowiednio: 30, 50 i 100 tys. złotych. Dzieciaki oceni największe jury w Polsce – 100 osobowa grupa specjalistów z różnych dziedzin, a także 4 jurorów – niegdyś również cudownych dzieci, dziś z pasją wychowujących własne pociechy. Ten program to połączenie niezwykłych umiejętności młodych uczestników, współzawodnictwa i prawdziwych emocji, które dostarczą wyjątkowe super dzieciaki mające w życiu pasję, talent i radość z jego rozwijania.

Już wkrótce rozpoczną się castingi do programu w wybranych kilku miastach Polski (1 sierpnia – Gdańsk i Wrocław; 2 sierpnia – Olsztyn i Kraków; 9 sierpnia – Warszawa) i internecie. Zgłoszenia swoich utalentowanych pociech będzie można przesyłać na adres: superdzieciak@zgłoszenia.tv. „SuperDzieciak” na antenie Polsatu pojawi się w październiku lub wiosną przyszłego roku.

„SuperDzieciak” to program dla wszystkich dzieci mających w życiu pasję, zainteresowania i talent. Rodzice i ich utalentowane dzieci wiedzą ile wysiłku i systematyczności trzeba włożyć w rozwój ich zdolności. Program ma na celu pomóc im w tej drodze w realizacji ich marzeń. Do udziału w programie „SuperDzieciak” mogą zgłosić się solo, w duecie, w tercecie, czy większym zespole.

Co najważniejsze – w tym programie nie będzie przegranych, każdy jego uczestnik otrzyma jednorazowo stypendium w wysokości 5 tys. złotych na rozwój swojego talentu, a rodzicom najlepszych „SuperDzieciaków” wręczone zostaną odpowiednio: 30, 50 i 100 tys. złotych. Wyjątkowo utalentowane dzieci do 15 roku życia będzie oceniało największe jury w Polsce – aż 100 specjalistów z różnych dziedzin kultury, sztuki i sportu, często pedagogów z wieloletnim stażem. Swoje punkty dołoży również 4 jurorów, którzy ocenią niezwykłe talenty młodych uczestników show.

W programie pojawi się 40 „SuperDzieciaków”, poznamy ich rodziców i rodziny, zobaczymy ich domy i miejsca, gdzie rozwijają swoje zdolności, poznamy przyjaciół i znajomych.

„SuperDzieciak” powstaje na podstawie holenderskiego formatu wyprodukowanego przez Talpę pod tytułem „SuperKids”. Pierwsze odcinki show emitowane w Holandii osiągnęły wynik oglądalności w grupie komercyjnej na poziomie 25% SHR. Polsat pokaże 7 odcinków show – 4 castingowe, 2 półfinały i finał. Program dla stacji przygotowuje Jake Vision.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *