Nickelodeon z letnimi akcjami i przerwą w nadawaniu

Bohaterowie znani z ekranu zapraszają wszystkie dzieci do niezapomnianej zabawy i wspaniałych przygód w ramach dwóch letnich akcji Nickelodeon – „Wyspy Frajdy” w czterech nadmorskich kurortach oraz „Dnia Zabawy” w Warszawie.

Naczelną dewizą Nickelodeon jest „Dzieci górą!”, dlatego we wszystkich swoich działaniach stacja zachęca dzieci do kreatywności, aktywności i nieskrępowanej zabawy. Dlatego latem Nickelodeon przygotował dla swoich młodych widzów dwie akcje specjalne.

Najpierw, na przełomie lipca i sierpnia w nadmorskich miejscowościach odbędzie się cykl letnich eventów pod hasłem „Wyspa Frajdy”, podczas których dzieci w każdym wieku znajdą atrakcje dostosowane do ich wieku. W strefach tematycznych znajdą się atrakcje z ulubionymi bohaterami, m.in. SpongeBobem i przyjaciółmi z Bikini Dolnego, Beach Party z ChicąVampiro, strefa sportowa z Bellą i Buldogami, strefa Juniorów, na którą zaprasza Dora oraz poligon BoomCo. Na scenie czekają ciekawe konkursy z nagrodami. Pierwsza impreza odbędzie się w weekend 24-25 lipca w Krynicy Morskiej, a następne w Łebie (31 lipca-1 sierpnia), Darłowie (7-8 sierpnia) i w Międzyzdrojach (14-15 sierpnia).

A już w piątek 28 sierpnia odbędzie się „Dzień Zabawy z Nickelodeon”. Tego dnia Nickelodeon wyłączy nadawanie swojego programu na 4 godziny (13:00-17:00) i zaprosi wszystkie dzieci do zabawy na świeżym powietrzu. Dodatkowo, w sobotę, 29 sierpnia na warszawskim Polu Mokotowskim odbędzie się specjalny minimaraton dla młodszych oraz starszych dzieci. Poza nim będzie czekać atrakcje w strefie sportowej, w programie między innymi: buble football, pajęczyna z lin, rzut Slime’m do celu, ścianka wspinaczkowa oraz wiele innych.

Każdy będzie mógł wziąć udział w konkurencjach i zdobyć pieczątki na specjalnych kartach sprawności, które później można wymienić na nagrody od Nickelodeon.

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *