„Teen Mom Poland: Nastoletnie matki” w TTV

2 września 2014 TTV rozpoczęła emisję serialu dokumentalnego „Teen Mom Poland: Nastoletnie Matki”, wyprodukowanego przez MTV Polska, który opowiada historie czterech młodych dziewczyn zmagających się z wyzwaniami wczesnego macierzyństwa.

Bohaterkami produkcji są cztery nastolatki – Marysia (lat 17), Ada (lat 17), Ewa (lat 18) i Iza (lat 16), które swoje rodziny założyły w bardzo młodym wieku. Serial pokazuje, jak godzą one obowiązki mamy z nauką, pracą i życiem osobistym.

„Teen Mom Poland” to efekt pracy pięciu uznanych dokumentalistów, którzy w swojej twórczości wielokrotnie poruszali już tematykę trudnych sytuacji rodzinnych: Marcina Janosa Krawczyka, Marty Prus, Julii Ruszkiewicz, Jakuba Stożka i Marcina Koszałki, który był reżyserem formatującym serialu. Oficjalnym partnerem merytorycznym programu jest Fundacja MaMa.

Z początkiem roku serial zadebiutował na antenie MTV Polska i bardzo szybko zdobył grono wiernych fanów. Losy czterech nastoletnich matek i ich pociech oglądało średnio 36 tys. widzów. Polska jest pierwszym krajem poza USA, który ma swoją lokalną wersję formatu „Teen Mom”. Dotychczas program produkowano tylko w Ameryce, gdzie doczekał się 4 sezonów i cieszył się ogromną popularnością wśród widzów.

Cieszymy się, że będziemy emitować „Teen Mom Poland: Nastoletnie matki” w Telewizji TTV. Wierzę też, że nasza współpraca z MTV Polska, powtórzy sukces oglądalności, odnotowany od momentu premiery serii, o czym będziemy się mogli przekonać już w przyszłym roku – podkreśla Lidka Kazen, dyrektor programowa Telewizji TTV.

Serial „Teen Mom Poland: Nastoletnie matki” jest dla stacji MTV Polska niezwykle ważną produkcją, zarówno ze względu na ważkość tematu, jak i współpracę z wybitnymi polskimi dokumentalistami – mówi Jerzy Dzięgielewski, dyrektor programowy MTV Polska. – Dlatego bardzo cieszymy się, że dzięki współpracy z TTV serial trafi do szerszego grona widzów. Teraz, te poruszające historie będą mogli obejrzeć wszyscy – dodaje Dzięgielewski.

„Teen Mom Poland: Nastoletnie matki”

Emisja: wtorek, godzina 22:45

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *