Telewizja POLSAT stawia na program “Wydarzenia, opinie, komentarze” – jedyny w paśmie wieczornym magazyn przekazujący najświeższe informacje i publicystkę. Gospodarzem programu jest dziennikarz Polsat News – Marek Kacprzak, który w programie prezentuje najważniejsze wydarzenia dnia i gwarantuje najciekawsze komentarze.

“Wydarzenia, opinie, komentarze” to autorski magazyn informacyjny w Polsat News, który jako jedyny w paśmie wieczornym przekazuje najświeższe informacje oraz publicystykę. W programie poruszanych jest znacznie więcej tematów niż w głównych dziennikach telewizyjnych. Formuła magazynu zakłada szersze i bardziej rozbudowane przekazanie i podsumowanie najważniejszych wydarzeń dnia. W programie poznajemy wypowiedzi i opinie bohaterów tych zdarzeń oraz komentarze ekspertów i dziennikarzy zapraszanych do studia. Magazyn ma charakter komentarzowo – ekspercki, dzięki czemu widzowie otrzymują dużą porcję informacji pokazaną okiem publicysty i dziennikarza Polsat News – Marka Kacprzaka. “Wydarzenia, opinie, komentarze” to przede wszystkim tematy polityczne, społeczne, zagraniczne i ekonomiczne.

Marek Kacprzak karierę dziennikarską rozpoczął 1994 roku. Od tej pory przez wiele lat związany był z radiem: Radio Parada w Łodzi, następnie w Radio Classic także w Łodzi, Radio Echo w Nowym Sączu, aż w końcu RMF FM. W 2003 roku rozpoczął karierę telewizyjną jako reporter magazynu “Uwaga” w TVN. Po roku rozpoczął pracę w redakcji TVN24 na stanowisku wydawcy. W 2005 roku, przez 2 lata, pracował w redakcji “Wydarzeń” w Polsacie na stanowisku wydawcy, a następnie prezentera. W 2007 roku odszedł z Polsatu i objął stanowisko szefa kraju w “Polska The Times”. Po powstaniu kanału Polsat News w 2008 roku wrócił do stacji i rozpoczął pracę na stanowisku prowadzącego program poranny “Nowy dzień”. Od września 2012 roku zaczął prowadzić pasma popołudniowe i wieczorne oraz serwisy informacyjne w Polsat News. Od stycznia 2013 roku objął stanowisko prowadzącego “Wydarzenia, opinie, komentarze”. Prowadzi także pasma oraz serwisy Polsat News.

Działania promocyjne wystartują 22 lipca br. i obejmą antenę Telewizji POLSAT, Polsat News oraz inne kanały tematyczne Polsatu, a także prasę, radio i Internet.

Źródło: Telewizja POLSAT

Share and Enjoy !

0Shares
0 0