Telewizja Polska na stronach Wirtualnej Polski

Materiały wideo Telewizji Polskiej z najważniejszych wydarzeń sportowych pojawią się na stałe w serwisach Grupy Wirtualna Polska. Na początek będą to materiały brazylijskiego Mundialu, ale współpraca WP i TVP będzie rozszerzana.

Dzięki współpracy z TVP nasi użytkownicy mają dostęp do wielu najwyższej jakości materiałów wideo – mówi Kinga Ciukta z Działu Syndykacji Kontentu i Moderacji w Grupie Wirtualna Polska. – A to dopiero początek. Liczymy, że w bliskiej przyszłości na naszych stronach pojawią się inne wartościowe treści produkcji TVP – dodaje.

W serwisach należących do Grupy Wirtualna Polska – sport.wp.pl, sportfan.pl oraz sportowefakty.pl – są już dostępne materiały wideo TVP z podsumowaniami najważniejszych wydarzeń z Mistrzostw Świata w Brazylii. Pojawiły się również relacje wideo i wideoblogi komentatorów TVP z Mundialu oraz nagrania z wypowiedziami dziennikarzy i gości ze studia TVP oraz programu „Studio Plaża”. Ponadto użytkownicy mają dostęp do wideo z najważniejszymi bramkami mistrzostw.

Współdziałamy, łącząc znajomość rynku online oraz zasięg Grupy Wirtualna Polska z doświadczeniem TVP w produkcji wideo – mówi Adrian Wojtaszek z Działu Biura Reklamy ds. Internetu w TVP. – Co ważne, wykorzystujemy potencjały reklamowe naszych firm, zwłaszcza w dziedzinie sprzedaży powierzchni dedykowanej reklamie wideo.

W nowym sezonie piłkarskim Grupa Wirtualna Polska uzyska również dostęp do komentarzy z meczów Ekstraklasy, Polskiej Reprezentacji czy Ligi Mistrzów. Publikowane będą też materiały z relacjami z rozgrywek najważniejszych lig europejskich, w których grają Polacy. Pojawi się również kontent wideo dotyczący najbardziej lubianych przez naszych rodaków sportów zimowych – skoków czy biegów narciarskich oraz wielu innych dyscyplin.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *