Telewizja Polska udostępnia aplikację TVP Stream

Telewizja Polska udostępnia oficjalnie od 25 lutego użytkownikom tabletów, smartfonów i komputerów osobistych możliwość oglądania na żywo programu TVP INFO, szesnastu programów oddziałów terenowych TVP oraz internetowego kanału TVP Parlament.

Bezpłatną usługę, która zapewnia powszechny dostęp do bieżących krajowych, zagranicznych i lokalnych wydarzeń, aktualnych komentarzy i rzetelnej publicystyki, w tym do tematów podejmowanych wyłącznie na antenach oddziałów terenowych, TVP przygotowała z myślą o widzach, którym zależy na korzystaniu ze wspomnianej oferty TVP w dowolnym miejscu i czasie.

Pasma lokalne wszystkich 16 oddziałów TVP będą transmitowane w całości 24h na dobę 7 dni w tygodniu, z funkcją elektronicznego przewodnika programowego EPG.

Program TVP INFO, szesnaście programów oddziałów terenowych TVP oraz internetowy kanał TVP Parlament można oglądać za pomocą aplikacji TVP Stream, która działa na urządzeniach z systemami iOS i Android oraz na portalu TVP Info lub dowolnego Oddziału Terenowego z wykorzystaniem zwykłej przeglądarki internetowej. Aplikację można pobrać za darmo na urządzenia mobilne ze sklepów App Store i Google Play. Usługa streamingu online wymienionych programów TVP jest dostępna nie tylko w Polsce, ale też zagranicą, za wyjątkiem Ameryki Północnej i Południowej.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *