„Pierwsza miłość” – nowe wydarzenia już w marcu

Metamorfoza Marysi (Aneta Zając), ślub Sabiny (Urszula Dębska), plantacja marihuany w Wadlewie i wiele innych intrygujących historii przygotowali producenci dla widzów „Pierwszej miłości”. Nowy sezon już od marca w Polsacie.

Główną niespodzianką będzie metamorfoza Anety Zając, czyli Marysi. Aktorka, która w ostatnich sezonach widzowie oglądali w krótkiej fryzurze, będzie miała długie włosy. Czeka ją także diametralna zmiana w życiu zawodowym. Porzuci pracę w galerii. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) zaproponuje jej posadę menedżerki serialowego baru Barbarian. Oznacza to także, że Marysia zostanie szefową niesfornego Kaśki (Michał Koterski). Nie trudno się domyślić, że między dwójką będzie aż iskrzyć od dowcipu.

Jednak na wiosenny sezon „Pierwszej miłości” złożą się również ciekawe perypetie pozostałych bohaterów. Kingę i Adama (Marcin Krajewski) niespodziewanie odwiedzą jego siostra z mężem (nowi bohaterowie) – Beata (Katarzyna Ankudowicz) i Filip (Jakub Mazurek). Z powodu tarapatów finansowych zagoszczą u nich na dłużej. Beata spotka we Wrocławiu dawną, wakacyjną miłość.

Zakochany Grzegorz (Jan Jankowski) w końcu wprowadzi się do swojej miłości – Grażyny (Grażyna Wolszczak). Ich szczęście zakłóci jednak wyjście Karola Wekslera (Karol Strasburger) z więzienia. Z walizkami zjawi się w ich mieszkaniu.

Sabina (Urszula Dębska) wbrew wszystkim i wszystkiemu przyjmie oświadczyny Igora (Rafał Mohr). Oboje będą planowali ślub. Natomiast Karol Weksler będzie przekonany, że Igorowi chodzi tylko o jego majątek.

Po wyprowadzce Grzegorza, jego dzieci Błażej (Paweł Krucz) i Ola (Dominika Kojro) będą się cieszyć z tego, że nareszcie mogą wieść studenckie życie. Odnowią mieszkanie. Potem do Oli wprowadzi się pewien przystojniak.

Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) dla nowej miłości Nikoli (Anna Kózka) zrobi wszystko. W wiosennych odcinkach przekonamy się jak wiele jest w stanie zaryzykować.

Twórcy serialu zadbali by nawet na prowincji, czyli w Wadlewie nie wiało nudą. Lokalna policja wpadnie na trop wielkiej plantacji marihuany. Więcej nowych przygód bohaterów „Pierwszej miłości” już od marca, od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w Polsacie.

Źródło: ATM Grupa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *