Telewizja Puls przedłużyła współpracę z Premium TV

TVN Media Sp. z o.o. będzie kontynuować współpracę w ramach Premium TV z TV Puls i PULS 2 w dalszym ciągu zapewniając wyłączną reprezentację handlową Telewizji Puls, w obszarze sprzedaży spotów, obejmującą tworzenie produktów reklamowych oraz maksymalizowanie przychodów kanałów.

Umowa, która będzie obowiązywać od 1 stycznia 2014 roku została zawarta na okres jednego roku.

Bardzo nas cieszy, że po udanej współpracy w roku 2013, TV Puls podjęła decyzję o kontynuacji współpracy z Premium TV również w nadchodzącym roku. Dla naszych klientów jest to ponowne potwierdzenie znakomitej jakości oferty Premium TV a dla naszego partnera gwarancja ciągłości i pełnego wykorzystania potencjału tej współpracy – powiedział Piotr Tyborowicz, Dyrektor Biura Reklamy, Członek Zarządu TVN Media.

TV Puls w 2011 roku jako pierwsza dołączyła do oferty Premium TV i tą owocną dla obu organizacji współpracę chcemy kontynuować. Liczymy, że w 2014 roku razem z Premium TV z takim sukcesem jak do tej pory wejdziemy na następny poziom naszego rozwoju – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes TV Puls.

TVN Media sprzedaje czas reklamowy TV Puls od 2011 roku, a stacji PULS 2 od początku jej istnienia – lipca 2012 roku.

TV Puls to piąta stacja telewizyjna w Polsce (3,76% SHR w grupie 16-49; listopad 2013) oferującą najlepszą rodzinną rozrywkę. TV Puls wyróżnia się najbogatszą rodzinną ofertą spośród wszystkich stacji naziemnych. Stacje TV Puls i PULS 2 w okresie styczeń – listopad osiągnęły 4,33% (w listopadzie 5,19 %) udziału w rynku oglądalności telewizyjnej.

Premium TV jest częścią biura reklamy TVN Media. Oferta Premium TV przeznaczona dla reklamodawców obejmuje różnorodne kanały tematyczne i nowe ogólnokrajowe kanały Naziemnej Telewizji Cyfrowej.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *