Tenisowy turniej bett1ACES na żywo tylko w Eurosporcie 1

Od poniedziałku widzowie Eurosportu 1 i Eurosport Playera będą mogli emocjonować się rywalizacją gwiazd tenisa. Stacja pokaże organizowany w Berlinie turniej bett1ACES, w którym wystąpią między innymi Dominic Thiem, Alexander Zverev, Tommy Haas, Nick Kyrgios, Elina Svitolina, Kiki Bertens i Petra Kvitova. Mecze rozgrywane będą na kortach trawiastych oraz twardych.

Sprawdź godziny transmisji turnieju bett1ACES w PROGRAMIE TV

Turniej bett1ACES organizowany jest w Berlinie i potrwa od 13 do 19 lipca. Do rywalizacji o pulę nagród w wysokości 200 tys. euro stanie sześć zawodniczek i sześciu zawodników, a wśród nich takie gwiazdy jak Dominic Thiem, Alexander Zverev, Tommy Haas, Nick Kyrgios, Elina Svitolina, Kiki Bertens i Petra Kvitova. W pierwszej części turnieju mecze rozgrywane będą na trawie na korcie im. Steffi Graff (13-15 lipca), a następnie na twardej nawierzchni na specjalnie wybudowanym korcie na lotnisku Tempelhof (17-19 lipca).

Znakomicie zapowiadające się spotkania odbędą się przy ograniczonym udziale publiczności. Rywalizacje na korcie im. Steffi Graf będzie mogło obejrzeć 800 widzów, a na lotnisku Tempelhof 200 osób.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

W ostatnich tygodniach Eurosport pokazywał na żywo wiele turniejów pokazowych na czele z Ultimate Tennis Showdown Patricka Mouratoglou i THIEM’S 7. To znakomity przedsmak zbliżających się wielkimi krokami najważniejszych turniejów w tenisowym kalendarzu, które w całości pokaże wyłącznie Eurosport. Od 31 sierpnia do 13 września najlepsze tenisistki i najlepsi tenisiści świata będą rywalizować w US Open, a od 27 września do 11 października w Roland-Garros.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *