„Testerzy” od 24 lutego na antenie TTV

24 lutego 2016 roku premiera pierwszej nowości wiosennej ramówki TTV. Na antenie pojawi się nowy duet w programie „Testerzy” – Paulina Marciniak i Dominik Strzelec, którzy będą widzów przeprowadzać przez współczesny świat gadżetów i nowinek technologicznych.

Spodziewajmy się doskonałego przewodnika, który pomoże wyłuskać przydatne gadżety i nie zrujnować portfela. Które z nich są warte uwagi, a które tylko niepotrzebnie przyciągają wzrok? Czy istnieją gadżety, które mogą zrewolucjonizować nasze życie?

Paulina i Dominik przetestują nowości i sprawdzą na własnej skórze, które z nich są prawdziwym hitem, a które zwyczajnym kitem. Dociekliwy i bezkompromisowy duet wyszpera nie tylko niecodzienne, odjechane wynalazki, ale i zaskakujące pomysłowością, na pozór zwykłe przedmioty. Podpowiedzą, gdzie znaleźć sensowne gadżety, do czego mogą służyć i jak ich używać.

To od „Testerów” dowiemy się czy wyprodukowano coś, bez czego już za chwilę nie będziemy sobie wyobrażali normalnego życia.

Przed programem testowałam i kolekcjonowałam różne możliwości, doświadczenia, kultury i zawody, szukając swojego miejsca w świecie. Nie lubię nudy, cały czas poszukuje. Świat niesie ze sobą tyle możliwości, póki czegoś nie spróbujesz nie wiesz, czy to do Ciebie pasuje, czy też nie. Teraz skupiam się na testowaniu gadżetów, ale również na testowaniu siebie po raz pierwszy w roli prowadzącej – mówi o swoim nowym wyzwaniu Paulina Marciniak, debiutująca w roli w prowadzącej program „Testerzy”.

W programie jesteśmy w duecie i często też będziemy wspólnie testować gadżety i nowinki technologiczne. Nie zabraknie również testów solo. Nie wiem jak Paulina, ale ja wolę się bawić męskimi zabawkami. „Bawił się” mówię celowo bo taki też, ma być program. Połączenie testów z zabawą przez duże „Z”. Nie jesteśmy jednomyślni w swoich decyzjach, ale program na tym zyskuje. Lubimy się ze sobą droczyć – komentuje swój udział w programie Dominik Strzelec.

W pierwszym odcinku dowiemy się co łączy tytanowy nóż termiczny i wypiekacz do chleba. Sprawdzimy jak funkcjonuje robot do prasowania ubrań i czy lodówka może pomóc w nauce japońskiego.

W kolejnych odcinkach przekonamy się jak wypadnie rywalizacja pomiędzy wyciskarką a sokowirówką. Sprawdzimy jak się spisze podnóżek energetyzujący stopy oraz grzejące rękawiczki na USB. Dowiemy się czy skutecznie chłodzi lodówka USB i do czego służy… batman.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *