„The Voice of Poland” wygrał z „X Factor”

Ostatni weekend przyniósł sukces oglądalności „The Voice of Poland”. Wyemitowane w sobotę dwa odcinki talent show Dwójki oglądało średnio 2 mln 577 tys. widzów, w tym drugi – aż 2 mln 832 tys. osób –  o ponad 270 tys. więcej niż emitowany w tym samym czasie „X Factor” w TVN.

Wyniki oglądalności „The Voice of Poland” to dowód na to, że program systematycznie zyskuje na popularności i stale poszerza grupę odbiorców. Wysoki poziom wokalny, pozytywne podejście od uczestników, osobowości muzyczne w rolach trenerów, profesjonalizm i atrakcyjna formuła – wszystko to składa się na sukces programu TVP2, który w miniony weekend pokonał konkurencyjny „X Factor” TVN-u.

Trzeci odcinek „The Voice of Poland” pokazywany w Dwójce w sobotę 8 marca o godzinie 20:05 przyciągnął przed telewizory 2 mln 329 tys. widzów. Czwarty – rozpoczynający się o 21:05 – zgromadził widownię na poziomie 2 mln 832 tys. widzów. Emitowany równolegle w TVN „X Factor” oglądały 2 mln 560 tys. osób, czyli o 270 tys. mniej niż show Dwójki.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *