TNT i Cartoon Network w jakości HD dla abonentów UPC

Dwa kanały z portfolio Turnera są już dostępne w jakości HD dla klientów telewizji cyfrowej UPC Polska. TNT i Cartoon Network w wysokiej rozdzielczości można oglądać od 19 czerwca 2017 roku.

Sprawdź ofertę kanałów Cartoon Network i TNT w PROGRAMIE TV

Abonenci UPC Polska zyskali dostęp do kanałów TNT i Cartoon Network nadawanych w jakości HD. Klienci mogą znaleźć stację TNT w dekoderach Mediabox na 486 pozycji, natomiast w dekoderach Horizon i Kaon pod numerem 206. Kanał dziecięcy Cartoon Network jest dostępny na kanale 670 (dekodery Mediabox) i 611 (dekodery KAON i Horizon).

TNT to kanał filmowy, oglądany w 101 milionach gospodarstw domowych w USA i dostępny w 10 krajach w Europie. Stacja oferuje widzom najlepsze propozycje największych hollywoodzkich wytwórni oraz własne seriale takie jak „4 Blocks”, „Dobre Zachowanie” czy „Ostatni okręt”. 13 lipca na antenie stacji zadebiutuje najnowsza produkcja – „Will” – opowiedziana w dziesięciu odcinkach historia młodego Wiliama Szekspira, który musi zmierzyć się z bezwzględną rzeczywistością szesnastowiecznego Londynu.

Z kolei Cartoon Network od ponad 19 lat bawi kolejne pokolenia dzieci. W portfolio stacji dostępne są takie produkcje jak „Niesamowity świat Gumballa”, „Ben 10”, „Wujcio Dobra Rada”, czy kultowe „Atomówki”.

Obie stacje w jakości HD są już dostępne m.in. w takich sieciach kablowych jak Cyfrowy Polsat, nc+ i Vectra.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *