Maraton z 4. i 5. sezonem serialu „Zawód: Amerykanin” na FOX

W sobotę 24 czerwca na FOX powróci w megadawce jeden z najlepszych seriali szpiegowskich ostatnich lat – „Zawód: Amerykanin”. Fani serialu będą mogli obejrzeć aż dwa sezony tej produkcji w ciągu trzech kolejnych weekendów.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX

Serial opowiada historię dwójki szpiegów KGB, udających szczęśliwe amerykańskie małżeństwo z trójką dzieci. Żyjąca na przedmieściach Waszyngtonu, w czasach prezydentury Ronalda Reagana, para – Philip (Matthew Rhys, „Tytus Andronikus”) i Elizabeth Jennings (Keri Russell, „Ewolucja planety małp”) zajmuje się przechwytywaniem informacji dla Związku Radzieckiego.

Eskalacja zimnej wojny sprawia, iż w życie głównych bohaterów coraz mocniej ingeruje siatka szpiegów, pod której kontrolą się znajdują. Sytuacji nie poprawia fakt, że ich sąsiadem jest Stan (Noah Emmerich, „Szyfry wojny”), agent FBI pracujący dla kontrwywiadu. To nie koniec problemów! Po tym jak Philip i Elizabeth wyjawili swojej córce Paige (Holly Taylor) prawdę o swojej działalności, nie są w stanie zaznać chwili spokoju, a granica pomiędzy tajemnicą, a prawdą jest już naprawdę bardzo cienka.

„Zawód: Amerykanin”

Emisja 4. sezonu:
sobota, 24 czerwca, godzina 20:05 (4 odcinki)
niedziela, 25 czerwca, godzina 20:05 (4 odcinki)
sobota, 1 lipca, godzina 20:05 (5 odcinków)

Emisja 5. sezonu:
niedziela, 2 lipca, godzina 20:05 (4 odcinki)
sobota, 8 lipca, godzina 20:05 (4 odcinki)
niedziela, 9 lipca, godzina 20:05 (5 odcinków)

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *