Da Vinci Learning zmienia się dla swoich widzów

Da Vinci Learning, edukacyjny kanał telewizyjny dla całej rodziny, zmienia swoją ramówkę tak, aby jak najlepiej odpowiadała ona na potrzeby widzów, wprowadzając bloki programowe kierowane do poszczególnych grup wiekowych.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Da Vinci Learning

Całkowitej zmianie uległo pasmo przedpołudniowe, które teraz dedykowane będzie najmłodszym widzom Da Vinci Learning, dostarczając bezpieczne, dostosowane do wieku programy tj. „Milly Pytalska”, „Wszystko dla małych”. Starsze dzieci znajdą najnowsze odcinki programów, cieszących się największą popularnością na antenie kanału w godzinach popołudniowych, w tym: „Artzooka”, „Wymyśl To!”, czy „Nauka na Maksa”. Swoje stałe miejsce znalazły też klasyczne już propozycje Da Vinci Learning, czyli programy z serii „Marvi Hammer” i „Było sobie…”, które będzie można zobaczyć odpowiednio o godzinie 12:30 i 13:00. Natomiast dorosłych widzów Da Vinci Learning zapraszamy przed ekrany po godzinie 20-tej, gdzie w paśmie wieczornym emitowane będą inspirujące serie o charakterze edukacyjnym, np. „Księżycowe marzenia” – program prezentujący dzieje amerykańskich lotów na księżyc, czy „Historia kobiet” – niesamowity dokument odkrywający historie kobiet, które zmieniały dzieje ludzkości na przestrzeni wieków.

Da Vinci Learning wprowadził także zmiany w autopromocji, produkując nowe spoty z odświeżoną oprawą graficzną, która w łatwiejszy sposób pozwala widzom trafić na ulubiony program.

To pierwszy krok na drodze zmian jakie chcemy przeprowadzić w polskiej wersji kanału Da Vinci Learning. Jesienią planujemy kolejne niespodzianki, w tym zupełnie nowe programy, do których zakup licencji finalizujemy. Jesteśmy także tuż przed podjęciem ostatecznej decyzji co do lokalnej – polskiej produkcji serii programów, specjalnie na potrzeby kanału – powiedział Grzegorz Płaza, Dyrektor Generalny kanału.

Źródło: Da Vinci Learning

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *