Tomasz Lis z jesiennym rekordem

2 mln 666 tys. 472 widzów sprawiło, że najlepszy w tym jesiennym sezonie wynik odnotował wczoraj program „Tomasz Lis na żywo”. To zarazem trzeci najlepszy wynik w całym obecnym roku i drugi – aż 22,3% – w udziałach w widowni telewizyjnej.

Emitowany w poniedziałek, 6 października, na antenie TVP2 program poświęcony był w większości sprawom uposażenia posłów, pracy adwokatów i ich zarobków, o których to sprawach mówili Ryszard Kalisz, Stefan Niesiołowski, Paweł Poncyliusz, Roman Giertych i Przemyslaw Wipler. Osobną pozycję stanowiła rozmowa Tomasza Lisa z Januszem Palikotem i fragment rozmowy autora programu z Anną Przybylską o jej walce z paparazzi, przeprowadzonej przed rokiem. Na koniec Tomasz Lis zaapelował o uszanowanie prywatności pogrzebu.

Udział tej edycji „Tomasz Lis na żywo” w całej widowni telewizyjnej osiągnął 22,3%, ustępując jedynie programowi z 27 stycznia br. – 22,7%. W liczbie widzów zaś był trzeci, przed wspomnianym wyżej programem z ponad 3 mln widzów i programem z 20 stycznia, który miał prawie 2 mln 927 widzów, ale mniejsze udziały – 20,6%.

Dotychczasowe średnie wyniki „Tomasz Lis na żywo” we wrześniu i październiku to prawie 16% w udziałach i 1 mln 916 tys. w liczbie widzów.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *