„Totalna Porażka: Przedszkolaki” w Cartoon Network

Już od 25 listopada na kanale Cartoon Network będzie można ponownie śledzić przygody zawodników „Totalnej Porażki”. Uczestnicy szalonego reality show w nowej serii są dzieciakami, które z wieloma przygodami próbują zbiec z przedszkola.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Animowane reality show powraca do Cartoon Network! Owen, Izzy, Courtney, Duncan, Beth, Noah, Bridgette, Gwen, Leshawn, Harold, Cody oraz Jude w nowej odsłonie kreskówki są dziećmi! W „Totalnej Porażce: Przedszkolaki” maluchy usiłują wyzwolić się z przedszkola, przechytrzając jego pracowników oraz Szefa Hatcheta.

Serię otwiera odcinek o brawurowej próbie odzyskania piłki Owena, skonfiskowanej przez Szefa i tajnych przejściach przez otwory wentylacyjne. Kiedy indziej dzieciaki spotkają złowieszczego kurczaka z małego ZOO oraz staną do walki z kosmitami, którzy spróbują przejąć kontrolę nad światem. To tylko niektóre z niespodziewanych zwrotów akcji i zabawnych historii, na które mogą liczyć fani serii.

Premiera nowej kreskówki „Totalna Porażka: Przedszkolaki” już 25 listopada. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Cartoon Network.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *