Trzeci sezon serialu „Gomorra” w HBO GO i Cinemax

Trzeci sezon „Gomorry” – jednego z najlepszych europejskich seriali kryminalnych, dostępny będzie w całości w HBO GO już od 1 kwietnia. W tym sezonie znów wracamy do świata neapolitańskeij mafii, w którym szykują się nowe wojny, ale też i nowe sojusze. Emisja na antenie Cinemax od 14 kwietnia.

Śledź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cinemax

„Gomorra” to jeden z najlepszych europejskich seriali kryminalnych, który opowiada o tajemnicach neapolitańskiej mafii. Produkcja odniosła ogromny sukces i jest ekranizacją wstrząsającej książki autorstwa Roberta Saviano, włoskiego dziennikarza, który po jej opublikowaniu musiał opuścić rodzinny Neapol w związku z groźbami ze strony mafiosów.

Zrealizowany na południu Włoch, realistyczny serial odsłaniający największe sekrety mafiosów, pokazuje świat, w którym panują twarde zasady. Tam władzę sprawuje kamorra – potężna miejscowa organizacja przestępcza, która oplata swoimi mackami całe miasto i kontroluje życie jego mieszkańców.

W trzecim sezonie „Gomorry” wracamy na ciemne i wąskie ulice Neapolu w momencie, kiedy przywódca klanu Savastano – Pietro, zostaje zamordowany, a schedę przejmuje po nim syn Genny (Salvatore Esposito). Osłabiony i nękany przez wymiar sprawiedliwości mężczyzna musi teraz sam zarządzać biznesem. W tym samym czasie, zrozpaczony po stracie marzeń i najbliższych Ciro (Marco D’Amore) postanawia wyruszyć do Bułgarii, aby podjąć współpracę z wpływowym dealerem narkotyków Valentinem (Stilian Ivanov). Szybko jednak powraca do Neapolu, gdzie zawiera sojusz z ambitnym Enzo (Arturo Muselli) i pomaga mu rozkręcić interes.

W rolach głównych wystąpili: Marco D’Amore („Wesele w Sorrento”), Salvatore Esposito („Jeeg robot”), Cristina Donadio („Libera”), Cristiana Dell’Anna („Mister Felicità”) oraz Arturo Muselli („Skutki miłości”). Reżyserami serialu są Claudio Cupellini („Una vita tranquilla”) oraz zdobywczyni nagrody na MFF w Berlinie Francesca Comencini („Mi piace lavorare – Mobbing”).

Cały trzeci sezon „Gomorry” dostępny będzie na HBO GO już od 1 kwietnia. Dołączy on do dwóch sezonów serialu, które dostępne są w serwisie. Premiera serialu w Cinemax odbędzie się 14 kwietnia o godz. 20.00. Emisje kolejnych będą odbywały się odcinków w każdą sobotę o tej samej porze, a powtórki we wtorki ok. godz. 22.00 również w Cinemax.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *