Trzeci sezon serialu „Hawaje 5-0” w Szóstce

Początek wakacji Szóstce (TV6) to debiut trzeciego sezonu serialu sensacyjnego „Hawaje 5-0”. Od 1 lipca 2015 roku, w każdą środę emitowane będą dwa jego odcinki – o godzinie 21:30 i 22:30.

Serial opowiada o pracy elitarnej jednostki policji powołanej do zwalczania najgroźniejszej przestępczości na Wyspach Hawajskich. Główny bohater, detektyw Steve McGarrett (Alex O’Loughlin), to utalentowany i zasłużony oficer sił specjalnych marynarki, który przeszedł do pracy w policji. Jego najbliższymi współpracownikami są doświadczeni gliniarze: detektyw Danny „Danno” Williams (Scott Caan) i Chin Ho Kelly (Daniel Dae Kim) oraz piękna i nieustraszona młodsza kuzynka China, policjantka Kono Kalakaua (Grace Park).

W trzeciej serii McGarrett angażuje do prac zespołu porucznik marynarki Catherine Rollins (Michelle Borth), byłą agentkę wywiadu, z którą łączy go coś więcej niż tylko zawodowe relacje. Catherine pomaga Steve’owi rozwikłać tajemnicę jego matki, Doris McGarrett (Christine Lahti), którą od 20 lat uznawano za zmarłą, a która teraz pojawiła się na nowo w jego życiu. Policjanci próbują ustalić, co ukrywa przed nimi Doris i co łączy ją z Wo Fatem, niebezpiecznym przestępcą powiązanym z Yakuzą, handlarzami bronią i terrorystami, do którego prowadziły liczne tropy w śledztwach prowadzonych przez Steve’a, m.in. w sprawie śmierci McGarretta seniora i próby wrobienia Steve’a w morderstwo gubernator Jameson.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *