Walka Artur Szpilka – Manuel Quezada w Polsacie Sport Extra

Z piątku na sobotę dokładnie o godzinie 3:00 w nocy naszego czasu w Polsacie Sport Extra, kibice boksu będą mogli zobaczyć kolejną walkę naszego najmocniejszego obecnie pięściarza wagi ciężkiej Artura Szpilki. Polak podczas gali w Chicago zmierzy się z Amerykaninem Manuelem Quezadą.

Dla Artura Szpilki będzie to drugi w kolejności pojedynek po zwycięstwie w listopadzie ubiegłego roku nad Tomaszem Adamkiem. W kwietniu 2015 roku pięściarz z Wieliczki w drugiej rundzie pokonał Ty’a Cobba. Jeśli teraz również wygra z Quezadą, to na przełomie września i października ponownie będzie boksował w USA, ale z o wiele bardziej wymagającym rywalem. Pojedynek Szpilka – Quezada zaplanowano na 10 rund.

Podczas gali z Chicago, którą w całości pokaże dziś Polsat Sport Extra, kibice zobaczą też m.in. pojedynki wyróżniających się w wadze półciężkiej Artura Beterbijewa i Eleidera Alvareza i walkę w wadze super lekkiej między Anthonym Petersonem i Ammethem Diazem. Wydarzeniem wieczoru będzie pojedynek o tytuł mistrza świata WBA wagi super półśredniej pomiędzy Erislandym Larą i Delvinem Rodriguezem.

Walki skomentują Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *