TTV już od lutego z nowościami na wiosnę 2016

TTV na wiosenną ramówkę, którą zaczyna już na początku lutego 2016 roku, przygotowało trzy nowości programowe – londyńską edycję „Usterki”, nowe odcinki „DeFacto” oraz nowy duet Paulina Marciniak i Dominik Strzelec w programie „Testerzy”.

Jako pierwszy na antenie pojawi się nowy sezon programu „Usterka”. Dominik Strzelec tym razem zaczaił się na nieudolnych fachowców w Londynie. To właśnie w stolicy Wielkiej Brytanii poszuka największych partaczy wśród specjalistów. Premiera już 2 lutego o godzinie 22:00, a wcześniej odcinek specjalny, 30 stycznia na antenie TTV.

Dzień później, bo już 3 lutego o godzinie 20:00 startują nowe odcinki programu „DeFacto”. Jeśli chcecie wiedzieć jakie są trzy najbardziej ponure miasta na świecie lub chcecie zobaczyć jak w Polsce produkuje się okręty wojenne to nie możecie tego przeoczyć. W „DeFacto” jeszcze jedna niespodzianka. Do Rafała Betlejewskiego dołączy Karolina Gilon, która w zrozumiały i przystępny sposób przedstawi świat ze swojej perspektywy.

Na antenie TTV także w lutym pojawi się nowy duet w programie „Testerzy” – Paulina Marciniak i Dominik Strzelec. Przetestują nowości i sprawdzą na własnej skórze, które z nich są prawdziwym hitem, a które zwyczajnym kitem. Dociekliwy i bezkompromisowy duet wyszpera nie tylko niecodzienne wynalazki, ale i zaskakujące pomysłowością, na pozór zwykłe przedmioty. „Testerzy” od 24 lutego na antenie TTV.

Źródło: Stavka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *