TVN z pięcioma nowościami na wiosnę 2016

TVN na wiosnę 2016 roku przygotował pięć nowości – serial „Druga szansa” oraz cztery programy: „MasterChef Junior”, „Agent – Gwiazdy”, „Projekt Lady” i „Sablewskiej sposób na…”.

„Druga szansa”
„Druga szansa” to serial o tym, co jest w życiu ważne, a co w jego pędzie często nam umyka. Główna bohaterka, Monika (Małgorzata Kożuchowska) to współczesna kobieta sukcesu. Wiedzie pozornie perfekcyjne życie: jest rozchwytywaną agentką gwiazd, ma pieniądze i atrakcyjnego mężczyznę u boku. Żyje w przekonaniu, że osiągnęła wszystko o czym marzyła, a przed nią są do pokonania tylko kolejne schody na szczyt. Niestety… w wyniku intrygi w jednej chwili traci wszystko. Czy po upadku można stać się silniejszym i zacząć życie od nowa?
Serial „Druga szansa” to pierwsza wspólna produkcja stacji TVN i ATM Grupy. Fabuła produkcji oparta jest na autorskim scenariuszu.
Premiera: poniedziałek, 15 lutego, godzina 21:30

„MasterChef Junior”
Tej wiosny na antenie TVN nastąpi prawdziwa kuchenna rewolucja. Po raz pierwszy w historii polskiej telewizji gotować będą dzieci. Czterdziestu najbardziej utalentowanych kulinarnie małych kucharzy z całego kraju, rozpoczyna właśnie swoją przygodę z programem „MasterChef Junior”. Pierwszy etap to wejście do finałowej czternastki. Następny cel to zdobycie słynnego trofeum „MasterChefa Juniora” i 15 tysięcy złotych. Zmagania młodych kucharzy będzie oceniać jury w składzie: Ania Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran.
Premiera: niedziela, 21 lutego, godzina 20:00

„Agent – Gwiazdy”
Po 14 latach na antenę TVN wraca jeden z najpopularniejszych telewizyjnych reality show. Tym razem na poszukiwania Agenta wyruszą celebryci. W każdym z trzynastu odcinków prowadząca Kinga Rusin przydzieli uczestnikom do realizacji zadania specjalne. W blasku afrykańskiego słońca zmierzą się z własnymi słabościami i lękami. Czy wytrzymają szalone tempo, skrajne emocje, pot i łzy? Sprawność fizyczna to zaledwie połowa sukcesu… By przetrwać w programie trzeba także wykazać się intuicją i sprytem. Jak gwiazdy poradzą sobie w nowej roli? Kto z nich zdemaskuje Agenta?
Premiera: wtorek, 23 lutego, godzina 21:30

„Projekt Lady”
Wyzywające, zbuntowane, bezczelne, lubiące ostro się zabawić. To na pewno nie są panienki z dobrych domów. Ale to nie znaczy, że nie można ich przemienić w prawdziwe damy. Tak przynajmniej zakłada „Projekt Lady”. Zgłosiło się do niego 12 dziewczyn, które zadeklarowały chęć poprawy swojego zachowania. Czy zerwanie ze starym życiem i nawykami jest możliwe? Dziewczęta wszystkiego będą uczyć się pod okiem dwóch mentorek. Pierwsza z nich to dr Irena Kamińska – Radomska – wykładowca, adiunkt i trener etykiety biznesu, protokołu dyplomatycznego i sztuki wystąpień publicznych, certyfikowana z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety w Waszyngtonie, autorka książek i licznych artykułów.Podczas tej wyjątkowej drogi dziewczętom towarzyszyć również będzie Małgorzata Rozenek, która wesprze je w ciężkich chwilach, doda otuchy, zmotywuje do walki o własne marzenia.
Premiera: wiosna 2016

„Sablewskiej sposób na…”
Maja Sablewska już od kilku sezonów gości na antenie TVN Style, gdzie z sukcesem pomaga Polkom zmieniać swój wizerunek. Podpowiada im, jak wziąć sprawy w swoje ręce, zadbać o siebie i sprawić, żeby wszystko toczyło się po ich myśli. Teraz pomoże także tym paniom, które zmagają się z nadwagą i chorobliwą otyłością. Wraz ze specjalistami udowodni, że każdy może w bezpieczny sposób zawalczyć ze swoimi dodatkowymi kilogramami, polubić siebie i pozbyć się choć części dręczących go kompleksów. Wszystkie uczestniczki programu mają określone cele, w których realizacji pomogą im m.in.: dietetyk, trener, lekarz i wielu innych ekspertów.
Premiera: niedziela, 21 lutego, godzina 17:25

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *