Turniej CS GO rangi Major na kanale Izaka oraz w Polsat Games

26 października rozpocznie się najważniejsze wydarzenie CS:GO tego roku – PGL Major Stockholm 2021. Agencja Fantasyexpo zapewni polskim fanom Counter-Strike’a transmisję w rodzimym języku, którą będzie można znaleźć w internecie oraz w telewizji na antenie Polsat Games.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Games w PROGRAMIE TV

Fani Counter-Strike’a musieli czekać aż dwa lata na wydarzenie rangi Major. Turnieje tej kategorii cieszą się najwyższym prestiżem z powodu niezwykle trudnej ścieżki kwalifikacji, piekielnie silnej obsady oraz ogromnej puli nagród. Tak właśnie będzie w przypadku tegorocznych Mistrzostw Świata w grze Counter-Strike: Global Offensive, które odbędą się w sztokholmskiej Avicii Arenie. Organizatorzy planują przywrócić pełną krasę turniejom LAN-owym, a więc rozgrywanym twarzą w twarz. I właśnie dlatego turniej PGL Major Stockholm 2021 odbędzie się z udziałem publiczności, a najlepsze drużyny z całego świata będą mogły ponownie poczuć doping tysięcy kibiców siedzących na trybunach. Każdy turniej rangi Major przyciąga ogromną uwagę fanów Counter-Strike’a. Wydarzenia tej serii są niezaprzeczalnie najważniejszymi rozgrywkami CS:GO, a tegoroczne, odbywające się w Sztokholmie, jest historyczne. Po raz pierwszy uczestnicy będą walczyć o pulę nagród wynoszącą aż 2 miliony dolarów.

Agencja gamingowa Fantasyexpo jest odpowiedzialna za polską transmisję z tego wydarzenia. Relacja nadawana będzie ze studia Polsat Games w Warszawie, przy współpracy z firmą FRENZY. Dzięki temu rozgrywki w języku polskim będzie można oglądać zarówno na kanale Piotra “izaka” Skowyrskiego w serwisie Twitch (twitch.tv/izakooo), jak również najciekawsze spotkania będą dostępne na kanale TV Polsat Games.

PGL Major Stockholm 2021 to wydarzenie, które obrosło legendą jeszcze przed startem. Złożyło się na to kilka czynników – jest to pierwszy Major od dwóch lat, który nie tylko przywróci publikę na trybuny, ale również oferuje historycznie dużą pulę nagród – dwa miliony dolarów. W turnieju mamy także polskie akcenty, których poczynania będzie chciało śledzić wielu fanów, a to wymaga nietuzinkowego podejścia. Dlatego cieszę się ze współpracy z FRENZY, bo wiem że nasze zespoły odpowiedzialne za transmisję, dołożą wszelkich starań aby spełnić oczekiwania społeczności. Ponadto mogę dodać mały spoiler – dzięki naszemu doświadczeniu osoby niesłyszące także będą mogły się cieszyć pełnią widowiska w trakcie dwóch ostatnich dni finałowych! – mówi Bartosz Wilczek, Head of Esports, Fantasyexpo

Powrót najlepszych drużyn świata na Majora po dwóch latach przerwy to bezsprzecznie symboliczna chwila. Cieszymy się więc, że jako FRENZY możemy współtworzyć tę historię i dzięki współpracy z agencją Fantasyexpo wyprodukować polską transmisję – mówi Marcin Kilar, Dyrektor Zarządzający FRENZY. – Rozgrywki o tak wielkim prestiżu zasługują na najwyższe standardy realizacji. Dołożymy więc wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom esportowych kibiców. Widzom już dziś możemy zagwarantować, że Majora śledzić będą mogli nie tylko na kanale najpopularniejszego komentatora w kraju – Izaka, ale także w telewizji Polsat Games.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *