TVN 7 obserwując satysfakcjonujące wyniki serialu “Brzydula” (udziały na poziomie 5,75% w grupie W 16-49), postanowiła zaoferować na jesień nowość i stworzyć pasmo z myślą o kobietach. Stacja, oprócz wspominanej “Brzyduli”, zaoferuje w kobiecym paśmie również dwie nowości.

“Violetta” to serial kierowany do młodszej publiczności, który podbija serca widzów zarówno w Polsce jak i na świecie. Jest to opowieść o utalentowanej muzycznie nastolatce, która po kilku latach spędzonych w Europie wraca ze swoim ojcem do rodzinnego Buenos Aires. W Argentynie znajduje prawdziwych przyjaciół, odkrywa pierwszą miłość oraz rozwija swoją pasję do muzyki.

Druga pozycja to amerykańska telenowela “Impostora”, wyprodukowana w 2014 roku. Opowieść o miłości pięknej kelnerki o imieniu Blanca oraz biznesmena Eduardo, który po powrocie z Meksyku postanawia ratować rodzinną firmę.

Natomiast w październiku, w środowe wieczory (godzina 22:00), przez kolejne siedem tygodni, TVN 7 będzie emitował serię dokumentów. Wśród propozycji znajdą się takie tytuły jak: “Super Size Me”, “Yes-Meni naprawiają świat” czy “David chce odlecieć”.

Źródło: TVN