TVN 7 z kolejnymi sezonami „Punktu krytycznego” oraz „Kobra: Odział specjalny”

Już 27 sierpnia na antenie TVN 7 będzie można obejrzeć trzeci sezon „Punktu krytycznego”, jak i piętnastą serię kultowego „Kobra: Odział specjalny”. Oba te seriale sensacyjne mogą pochwalić się licznym gronem fanów w Polsce dlatego też nikt nie powinien przegapić ich kolejnych sezonów.

Serial „Punkt krytyczny” przedstawia codzienne zmagania, jedynej w swoim rodzaju, jednostki policyjnej w walce z przestępczością. Dla nich nie ma zagadek nie do rozwiązania i przestępców nie do schwytania. W nowych odcinkach staną oko w oko ze sprawcą strzelaniny w muzeum, bezwzględnym handlarzom broni, rasistowskim ugrupowaniem, manipulantem odpowiedzialnym za atak terrorystyczny i śledczym, który uderzy w samo serce zespołu. Członkowie grupy będą musieli udowodnić, że zostali niesłusznie oskarżeni o zaniedbania. Również w życiu prywatnym policjantów nie będzie spokojnie. Czy pracę na granicy życia i śmierci można pogodzić z życiem rodzinnym? Emisja od 27 sierpnia, od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55.

O godzinie 18.55 telewizja TVN 7 proponuje kolejną dawkę emocji – „Kobra: Oddział specjalny”. Serial opowiada o pracy policjantów pilnujących porządku na autostradach. Piętnasty sezon rozpoczyna się od powrotu do przeszłości. Policjantka Tanja budzi się po siedmiu latach śpiączki. Semir, który był z nią przez krótki czas związany, teraz jest szczęśliwie żonaty. Wkrótce Tanja staje się celem zarówno dla policji, jak i mafii narkotykowej – podczas tajnej operacji prowadzonej siedem lat temu, w tajemniczych okolicznościach zaginęły pieniądze i narkotyki warte miliony. Wszyscy zastanawiają się co właściwie stało się siedem lat temu? Czy dziewczynie uda się obronić przyjaciół przed zagrażającym im niebezpieczeństwem?

Na te i inne pytania widzowie będą mogli odpowiedzieć sobie, śledząc losy bohaterów, od 27 sierpnia, od poniedziałku do piątku na antenie TVN 7.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *