TVN zapowiada, co zobaczymy w pierwszych dwóch odcinkach „Perfekcyjnej Pani Domu”

W jesiennej edycji programu na Małgorzatę Rozenek czekają prawdziwe wyzwania. Na swojej drodze spotka śpiewające bałaganiary i bohaterki walczące o tytuł perfekcyjnej córki. Zaczynamy jesienne porządki!

„Perfekcyjna Pani Domu” przyzwyczajona do widoku ekstremalnych bałaganów, w pierwszym odcinku przeżyje prawdziwy szok. Wszystko za sprawą mieszkania wokalistki weselnej, Sabiny z Brzegu, która całkowicie straciła kontrolę nad porządkiem. Sabina przejdzie do historii programu, jako posiadaczka najbrudniejszej szuflady! Jej konkurentką o tytuł „Perfekcyjnej Pani Domu” będzie singielka z Wrocławia, 28 – letnia Agnieszka, która także śpiewa na weselach i marzy o wielkiej karierze. Zgłosiła się do programu, gdyż ma problemy z dobrą organizacją życia domowego. Która z nich śpiewająco poradzi sobie z bałaganem? Premiera nowej serii „Perfekcyjnej Pani Domu” już 3 września o godzinie 22:30.

To tylko początek. Już tydzień później, w drugim odcinku rozegra się prawdziwa bitwa. O koronę „Perfekcyjnej Pani Domu” zawalczą dwie siostry z Dziekanowa Leśnego. Wszystko pod okiem ich surowej i pedantycznej matki. Bohaterki od dziecka zacięcie ze sobą rywalizowały. Zazdrość o uznanie mamy cały czas podsyca w nich ducha walki. Ich determinacja rośnie z dnia na dzień, dlatego nie obejdzie się bez emocjonujących awantur z „Perfekcyjną Panią Domu”. Która z sióstr postawiła się Małgorzacie Rozenek? Jak skończyła się rodzinna walka o tytuł „Perfekcyjnej Pani Domu”? Przekonacie się już 10 września o godzinie 22:30.

„Perfekcyjna Pani Domu”

Premiera: poniedziałek, 3 września, godzina 22:30
Emisja: poniedziałek , godzina 22:30

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *