TVN realizuje drugi sezon „Lekarzy”

Pomimo tego, że nowy serial „Lekarze” na antenie TVN zadebiutuje dopiero we wrześniu, to już 17 lipca ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu. Główna obsada nie zmieni się, a więc w kolejnym sezonie wystąpią: Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński, Danuta Stenka, Jacek Koman, Piotr Polk, Marcin Perchuć, Katarzyna Bujakiewicz, Szymon Bobrowski, Agnieszka Więdłocha oraz Wojciech Zieliński. Zdjęcia do serialu realizowane są w Toruniu, gdzie mieści się serialowy szpital Copernicus.

Ślub w kaplicy szpitalnej, poród, wrzody, palpitacje serca. Tak wyglądał pierwszy dzień pracy serialowych „Lekarzy”. Główną bohaterką jest Alicja Szymańska (Magdalena Różczka), młoda i ambitna chirurg, która rozpoczęła pracę w miejskim szpitalu Copernicus w Toruniu. Tutaj spotyka wyjątkowy zespół charyzmatycznych lekarzy, dla których walka o życie i zdrowie pacjentów jest ważniejsza od ich słabości i codziennych problemów. Alicja wprowadziła do zespołu spore zamieszanie, a jej odwaga i nieszablonowe metody pracy przysparzają jej nie tylko przyjaciół. W drugiej serii nie zabraknie też perypetii miłosnych Alicji. W jej otoczeniu pojawi się kilku interesujących mężczyzn, nie tylko w kitlach. Maks (Paweł Małaszyński) z kolei zacznie działać w fundacji Aid for Africa. Jak to wpłynie na jego relacje z Alicją?

„Lekarze” to oparty na oryginalnym polskim scenariuszu najnowszy serial realizowany i produkowany przez TVN. Za całość produkcji i projekt od strony kreatywnej odpowiada producent Dorota Chamczyk. Scenariusz serialu napisali Andrzej Staszczyk, Justyna Stefaniak oraz Marek Kreutz. Drugą serię reżyserują ponownie Filip Zylber i Marcin Wrona. Autorami zdjęć są: Jan Holoubek i Tomasz Dobrowolski. Producentem nadzorującym jest Dyrektor Działu Produkcji Fabularnych TVN Dariusz Gąsiorowski.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *