TVN rusza z „Dzień Dobry wakacje”

27 czerwca 2015 roku „Dzień Dobry TVN” obiera kurs wakacyjny i przez kolejne dziesięć tygodni będzie umilał widzom letni czas. Redakcja zaprasza na wydania weekendowe. Każdy z nich będzie obfitował w najświeższe newsy, gości i dużo pozytywnej energii. Wydania wakacyjne potrwają do 30 sierpnia. Do grona prowadzących dołącza Ula Chincz.

W „Dzień Dobry wakacje” znajdą się m.in. relacje z akcji „Projekt Plaża”, która zawita do takich kurortów jak: Świnoujście (3-5 lipca), Szczecinek (10-12 lipca), Kołobrzeg (17-19 lipca), Sarbinowo (24-26 lipca), Darłowo, plaża przy Darłówku Zachodnim (31 lipca-2 sierpnia), Ustka (7-9 sierpnia), Jastarnia (14-16 sierpnia), Olsztyn (21-23 sierpnia). Powstaną tam miasteczka TVN, gdzie odbywać się będą imprezy i zawody sportowe, a reporterzy „DD TVN” będą rozmawiać z odwiedzającymi je gwiazdami.

„Dzień Dobry wakacje” poprowadzą w różnych konfiguracjach wszyscy gospodarze programu, czyli Dorota Wellman, Marcin Prokop, Magda Mołek, Robert Kantereit, Marcin Meller, Kinga Rusin, Bartek Węglarczyk i Anna Kalczyńska. Dołączy do nich też – Ula Chincz, która poprowadzi dwa wydania „DD wakacje”. Pierwsze w weekend 4-5 lipca z Marcinem Prokopem, a drugie 11-12 lipca z Dorotą Wellman.

Pierwszy wakacyjny program (27-28 czerwca) poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop.

„Dzień Dobry wakacje” nadawany będzie w TVN w soboty i niedziele między godziną 8:30 a 11:00 począwszy od 27 czerwca do końca sierpnia.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *